Výprava Kutné Hory ve druhém kole krajského přeboru vybojovala bronzové medaile!

6. červen 2019, 07:02

Nymburk - V neděli 2. června 2019 se v Nymburce uskutečnilo druhé kolo atletického krajského přeboru družstev přípravek. Pro všechny chlapce a dívky ročníků narození 2008 a 2009 byly připraveny tři disciplíny - běh na 50 m překážek, skok daleký a hod raketkou, závěr pak patřil štafetě na 8 x 100 m. Závodů se zúčastnilo celkem 130 dětí z devíti atletických oddílů, v celkovém pořadí skončilo kutnohorské družstvo na výborném 3. místě.

Umístění kutnohorských závodníků mezi prvními 6 v jednotlivých disciplínách:

Ročník narození 2008:
ŠTĚPÁN VIKTORA
3. místo raketka (31,43 m)

DENISA LINKOVÁ
1. místo raketka (35,54 m), 5. místo 50 m překážek (8,68 s), 5. místo dálka (383 cm)

Ročník narození 2009:
MAXIMILIAN OTT
2. místo dálka (384 cm), 3. místo 50 m překážek (8,67 s)

ALŽBĚTA KŘÍDOVÁ
2. místo 50 m překážek (8,82 s), 6. místo dálka (325 cm)

PETRA HEYDUŠKOVÁ
4. místo dálka (337 cm), 6. místo 50 m překážek (9,17 s)

Ročníky narození 2008 a 2009
4. místo 8 x 100 m (Anna Pajerová, Lucie Doubková, Alžběta Křídová, Denisa Linková, Adam Horáček, Štěpán Viktora, Johanka Trešlová, Maximilian Ott)

5. místo 8 x 100 m (Klára Veverková, Ema Kounická, Adam Kloos, Michaela Benešová, Eliška Škarková, Karolína Zíková, Michaela Adámková, Nela Mocová)

Tomáš Kaprálek, foto archiv oddílu
Galerie
Předchozí Následující
AVE_CZ
Reklama
Výprava Kutné Hory ve druhém kole krajského přeboru vybojovala bronzové medaile!

Výprava Kutné Hory ve druhém kole krajského přeboru vybojovala bronzové medaile!

6. červen 2019

Nymburk - V neděli 2. června 2019 se v Nymburce uskutečnilo druhé kolo atletického krajského přeboru družstev přípravek. Pro všechny chlapce a dívky ročníků narození 2008 a 2009 byly připraveny tři disciplíny - běh na 50 m překážek, skok daleký a hod raketkou, závěr pak patřil štafetě na 8 x 100 m. Závodů se zúčastnilo celkem 130 dětí z devíti atletických oddílů, v celkovém pořadí skončilo kutnohorské družstvo na výborném 3. místě.

Umístění kutnohorských závodníků mezi prvními 6 v jednotlivých disciplínách:

Ročník narození 2008:
ŠTĚPÁN VIKTORA
3. místo raketka (31,43 m)

DENISA LINKOVÁ
1. místo raketka (35,54 m), 5. místo 50 m překážek (8,68 s), 5. místo dálka (383 cm)

Ročník narození 2009:
MAXIMILIAN OTT
2. místo dálka (384 cm), 3. místo 50 m překážek (8,67 s)

ALŽBĚTA KŘÍDOVÁ
2. místo 50 m překážek (8,82 s), 6. místo dálka (325 cm)

PETRA HEYDUŠKOVÁ
4. místo dálka (337 cm), 6. místo 50 m překážek (9,17 s)

Ročníky narození 2008 a 2009
4. místo 8 x 100 m (Anna Pajerová, Lucie Doubková, Alžběta Křídová, Denisa Linková, Adam Horáček, Štěpán Viktora, Johanka Trešlová, Maximilian Ott)

5. místo 8 x 100 m (Klára Veverková, Ema Kounická, Adam Kloos, Michaela Benešová, Eliška Škarková, Karolína Zíková, Michaela Adámková, Nela Mocová)

Tomáš Kaprálek, foto archiv oddílu
Prohlédnout galerii