vv auto
Reklama

VÝSLEDKY: Cyklistickou sérii Talent Bike series 2020 čeká první zářijovou sobotu finálový závod!

20. červenec 2020, 07:45

Kutná Hora - Cyklsitická série Talent Bike series 2020 má za sebou čtyři závody: Po čtvrtém souboji na tratích okolo rozhledny Vysoká čeká bikery finálový závod, který se pojede v sobotu 5. září od 10 hodin (další informace na facebookovém profilu akce zde).

Výsledky 4. závodu Talent Bike series

Kategorie odstrkovadla:
1. Soukup Jan (2017 - 0:55:12)
2. Kňourek Jan (2018, Talent Bike - 1:24:15)
4. Horák Jonáš (2018 - 1:29:32)

Kategorie: kluci, holky 5 - 6 let:
1. Trčka Jan (2014, Talent Bike - 2:08:30)
2. Horák Jakub (2014 - 2:19:30)
3. Honus Max (2015 - 3:00:00)
4. Rišian Josef (2015 - 3:28:12)
5. Soukup Jan (2017 - 4:40:00)

Kategorie kluci 7 - 8 let:
1. Benda Stanislav (2012, Expres CZ - Tufo Team - 6:10:22)
2. Vavruška David (2013 - 7:51:34)
3. Adámek Martin (2014 - minus 1 kolo)

Kategorie holky 7 - 8 let:
1. Kňourková Veronika (2012, Talent Bike - 6:48:55)
2. Krososková Viktorie (2012 - 7:36:44)

Kategorie kluci 9 - 11 let:
1. Boss Sebastián (2009, Talent Bike - 7:13:22)
2. Trčka Adam (2011, Talent Bike - 7:33:25)
3. Havránek David (2009, Talent Bike - 8:31:22)
4. Rajsik Václav (2010 - minus 1 kolo)

Kategorie holky 9 - 11 let:
1. Vavrušková Tereza (2010 - 6:11:12)
2. Zopková Pavla (2011, Talent Bike - 6:58:23)

Kategorie starší žáci:
1. Zopka Jan (2007, Talent Bike - 8:21:34)

Kategorie muži:
1. Stanislav Benda (1968, Express CZ - Tufo team ­- 46:20:15)
2. Horák Jakub (1984 - 48:59:33)
3. Kňourek Josef (1986, Talent Bike - 50:05:22)
4. Rajsik Jaroslav (1975 - 52:25:30)
5. Hanzel Petr Ing. (1986, Talent Bike - DNF)

Průběžné výsledky Talent Bike series po čtyřech závodech

Kategorie odstrkovadla:
1. Kňourek Jan (2018, Talent Bike 60 bodů)
2. Horák Jonáš (2018, 44 bodů)
3. Soukup Jan (2017, 40 bodů)
4. Dobrý Šimon (2017, 20 bodů)
5. Janza Timotei (2018, 18 bodů)
6. Krutský Daniel (2016, 15 bodů)
7. Ostrihoňová Rozárie (2017, 9 bodů)

Kategorie kluci/holky 5 - 6 let:
1. Horák Jakub (2014, 65 bodů)
2. Trčka Jan (2014, Talent Bike - 60 bodů)
3. Adámek Martin (2014, 30 bodů)
4. Honus Max (2015, 20 bodů)
5. Rišian Josef (2015, 16 bodů)
6. Jansa Eliáš (2016, 15 bodů)
7. Machalický Pavel (2013,  J.M. Moto - 10 bodů)
8. Machalický Petr (2015, J.M. Moto - 8 bodů)
9. Šulc Vít (2016, 6 bodů)

1. Šulcová Vendula (2014, 20 bodů)
2. Murasová Viktorie (2015, Talent Bike - 20 bodů)
3. Říhová Aneta (2016, 15 bodů)
4. Slavíčková Žofie (2015, 10 bodů)

Kategorie kluci 7 - 8 let:
1. Benda Stanislav (2012, Expres CZ - Tufo - 60 bodů)
2. Bubeník Lukáš (2013, Expres CZ - Tufo - 30 bodů)
3. Trojan Matyáš (2012, Talent Bike -  30 bodů)
4. Dědourek Lukáš (2012, 28 bodů)
5. Muras Nikola (2013, Talent Bike - 24 bodů)
6. Vavruška David (2014, 15 bodů)
7. Adámek Martin (2014, 10 bodů)

Kategorie holky 7 - 8 let:
1. Kňourková Veronika (2012, Talent Bike - 80 bodů)
2. Krososková Viktorie (2012, 40 bodů)
3. Hannay Kateřina (2012, 15 bodů)
4. Ostrihoňová Amalie (2012, 15 bodů)

Kategorie kluci 9 - 11 let:
1. Boss Sebastián (2009, Talent Bike - 80 bodů)
2. Marek Václav (2010, 40 bodů)
3. Havránek David (2009, Talent Bike - 45 bodů)
4. Trčka Adam (2011, Talent Bike - 32 bodů)
5 Rajsík Václav (2010, Amatéři z Chotusic - 27 bodů)

Kategori holky 9 - 11 let:
1. Zopková Pavla (2011, Talent Bike - 75 bodů)
2. Vavrušková Tereza (2010, 20 bodů)

Kategorie starší žáci:
1. Zopka Jan (2007, Talent Bike - 60 bodů)
2. Marek Jiří (2007, 60 bodů)
3. Březina Filip (2007,  15 bodů)

Kategorie kadetky:
1. Radová Karolína (2007, KC Kutná Hora - 40 bodů)
2. Brůžková Pavlína (2007, KC Kutná Hora - 30 bodů)
3. Pecoldová Lucie (2005, Amatéři z Chotusic - 10 bodů)
4. Čermáková Veronika (2006, KC Kutná Hora - 10 bodů)
5. Rajsiková Klára (2007, Amatéři z Chotusic - 9 bodů)

Kategorie kadeti:
1. Jiroušek Miroslav (2011, KC Kutná Hora - 40 bodů)

Kategorie muži:
1. Horák Jakub (1984, 40 bodů)
2. Benda Pavel (1968, Expres CZ - Tufo - 35 bodů)
3. Rada Jan (1977, KC Kutná Hora - 30 bodů)
4. Kňourek Josef (1986, Talent Bike - 26 bodů)
5. Kavalír Jakub (1993, KC Kutná Hora - 20 bodů)
6. Rajsik Jaroslav (1975, Amatéři z Chotusic - 21 bodů)
9. Hanzel Petr Ing. (1986, Talent Bike - 16 bodů)
7. Čermák Richard (1980, KC Kutná Hora - 9 bodů)
8. Jestříbek Tomáš (1970, Talent Bike - 8 bodů)
10. Marek David (1975, KC Kutná Hora - 7 bodů)
11. Novák Pepe Josef (1972, Talent Bike - 0 bodů)

tz, foto René Svoboda
Galerie
Předchozí Následující
AVE_CZ
Reklama
VÝSLEDKY: Cyklistickou sérii Talent Bike series 2020 čeká první zářijovou sobotu finálový závod!

VÝSLEDKY: Cyklistickou sérii Talent Bike series 2020 čeká první zářijovou sobotu finálový závod!

20. červenec 2020

Kutná Hora - Cyklsitická série Talent Bike series 2020 má za sebou čtyři závody: Po čtvrtém souboji na tratích okolo rozhledny Vysoká čeká bikery finálový závod, který se pojede v sobotu 5. září od 10 hodin (další informace na facebookovém profilu akce zde).

Výsledky 4. závodu Talent Bike series

Kategorie odstrkovadla:
1. Soukup Jan (2017 - 0:55:12)
2. Kňourek Jan (2018, Talent Bike - 1:24:15)
4. Horák Jonáš (2018 - 1:29:32)

Kategorie: kluci, holky 5 - 6 let:
1. Trčka Jan (2014, Talent Bike - 2:08:30)
2. Horák Jakub (2014 - 2:19:30)
3. Honus Max (2015 - 3:00:00)
4. Rišian Josef (2015 - 3:28:12)
5. Soukup Jan (2017 - 4:40:00)

Kategorie kluci 7 - 8 let:
1. Benda Stanislav (2012, Expres CZ - Tufo Team - 6:10:22)
2. Vavruška David (2013 - 7:51:34)
3. Adámek Martin (2014 - minus 1 kolo)

Kategorie holky 7 - 8 let:
1. Kňourková Veronika (2012, Talent Bike - 6:48:55)
2. Krososková Viktorie (2012 - 7:36:44)

Kategorie kluci 9 - 11 let:
1. Boss Sebastián (2009, Talent Bike - 7:13:22)
2. Trčka Adam (2011, Talent Bike - 7:33:25)
3. Havránek David (2009, Talent Bike - 8:31:22)
4. Rajsik Václav (2010 - minus 1 kolo)

Kategorie holky 9 - 11 let:
1. Vavrušková Tereza (2010 - 6:11:12)
2. Zopková Pavla (2011, Talent Bike - 6:58:23)

Kategorie starší žáci:
1. Zopka Jan (2007, Talent Bike - 8:21:34)

Kategorie muži:
1. Stanislav Benda (1968, Express CZ - Tufo team ­- 46:20:15)
2. Horák Jakub (1984 - 48:59:33)
3. Kňourek Josef (1986, Talent Bike - 50:05:22)
4. Rajsik Jaroslav (1975 - 52:25:30)
5. Hanzel Petr Ing. (1986, Talent Bike - DNF)

Průběžné výsledky Talent Bike series po čtyřech závodech

Kategorie odstrkovadla:
1. Kňourek Jan (2018, Talent Bike 60 bodů)
2. Horák Jonáš (2018, 44 bodů)
3. Soukup Jan (2017, 40 bodů)
4. Dobrý Šimon (2017, 20 bodů)
5. Janza Timotei (2018, 18 bodů)
6. Krutský Daniel (2016, 15 bodů)
7. Ostrihoňová Rozárie (2017, 9 bodů)

Kategorie kluci/holky 5 - 6 let:
1. Horák Jakub (2014, 65 bodů)
2. Trčka Jan (2014, Talent Bike - 60 bodů)
3. Adámek Martin (2014, 30 bodů)
4. Honus Max (2015, 20 bodů)
5. Rišian Josef (2015, 16 bodů)
6. Jansa Eliáš (2016, 15 bodů)
7. Machalický Pavel (2013,  J.M. Moto - 10 bodů)
8. Machalický Petr (2015, J.M. Moto - 8 bodů)
9. Šulc Vít (2016, 6 bodů)

1. Šulcová Vendula (2014, 20 bodů)
2. Murasová Viktorie (2015, Talent Bike - 20 bodů)
3. Říhová Aneta (2016, 15 bodů)
4. Slavíčková Žofie (2015, 10 bodů)

Kategorie kluci 7 - 8 let:
1. Benda Stanislav (2012, Expres CZ - Tufo - 60 bodů)
2. Bubeník Lukáš (2013, Expres CZ - Tufo - 30 bodů)
3. Trojan Matyáš (2012, Talent Bike -  30 bodů)
4. Dědourek Lukáš (2012, 28 bodů)
5. Muras Nikola (2013, Talent Bike - 24 bodů)
6. Vavruška David (2014, 15 bodů)
7. Adámek Martin (2014, 10 bodů)

Kategorie holky 7 - 8 let:
1. Kňourková Veronika (2012, Talent Bike - 80 bodů)
2. Krososková Viktorie (2012, 40 bodů)
3. Hannay Kateřina (2012, 15 bodů)
4. Ostrihoňová Amalie (2012, 15 bodů)

Kategorie kluci 9 - 11 let:
1. Boss Sebastián (2009, Talent Bike - 80 bodů)
2. Marek Václav (2010, 40 bodů)
3. Havránek David (2009, Talent Bike - 45 bodů)
4. Trčka Adam (2011, Talent Bike - 32 bodů)
5 Rajsík Václav (2010, Amatéři z Chotusic - 27 bodů)

Kategori holky 9 - 11 let:
1. Zopková Pavla (2011, Talent Bike - 75 bodů)
2. Vavrušková Tereza (2010, 20 bodů)

Kategorie starší žáci:
1. Zopka Jan (2007, Talent Bike - 60 bodů)
2. Marek Jiří (2007, 60 bodů)
3. Březina Filip (2007,  15 bodů)

Kategorie kadetky:
1. Radová Karolína (2007, KC Kutná Hora - 40 bodů)
2. Brůžková Pavlína (2007, KC Kutná Hora - 30 bodů)
3. Pecoldová Lucie (2005, Amatéři z Chotusic - 10 bodů)
4. Čermáková Veronika (2006, KC Kutná Hora - 10 bodů)
5. Rajsiková Klára (2007, Amatéři z Chotusic - 9 bodů)

Kategorie kadeti:
1. Jiroušek Miroslav (2011, KC Kutná Hora - 40 bodů)

Kategorie muži:
1. Horák Jakub (1984, 40 bodů)
2. Benda Pavel (1968, Expres CZ - Tufo - 35 bodů)
3. Rada Jan (1977, KC Kutná Hora - 30 bodů)
4. Kňourek Josef (1986, Talent Bike - 26 bodů)
5. Kavalír Jakub (1993, KC Kutná Hora - 20 bodů)
6. Rajsik Jaroslav (1975, Amatéři z Chotusic - 21 bodů)
9. Hanzel Petr Ing. (1986, Talent Bike - 16 bodů)
7. Čermák Richard (1980, KC Kutná Hora - 9 bodů)
8. Jestříbek Tomáš (1970, Talent Bike - 8 bodů)
10. Marek David (1975, KC Kutná Hora - 7 bodů)
11. Novák Pepe Josef (1972, Talent Bike - 0 bodů)

tz, foto René Svoboda
Prohlédnout galerii