Žáci kolínské sedmičky vyhráli v okresním kole Poháru rozhlasu

17. květen 2018, 09:45

Kolín - Už jubilejní padesátý ročník píše letos nejznámější atletická náborová soutěž Pohár rozhlasu. Ve středu 16. května se na stadiónu Mirka Tučka utkali o postup z okresního do krajského kola této celorepublikové soutěže žáci 8. a 9. tříd ze 16 škol kolínského regionu.

Mezi chlapci nasbírali nejvíce bodů reprezentanti 7. ZŠ Kolín, Masarykova (5401), druzí byli žáci MZŠ Velký Osek (5382), třetí skončila 3. ZŠ Kolín, Prokopa Velikého (5031), čtvrtá ZŠ T.G. Masaryka Velim (4956) a pátá 1. ZŠ Kolín, Bezručova (4489). V kategorii dívek rovněž dominovaly dívky ze 7. ZŠ Kolín, Masarykova (6041), druhé místo obsadila 2. ZŠ Kolín, Kmochova (4739) před ZŠ Poříčany (4072), 6. ZŠ Kolín, Ovčárecká (4585) a ZŠ Týnec nad Labem (4167).

Nejlepší závodníci v jednotlivých disciplínách:

Chlapci: 60 m – Křeček (2. ZŠ) 7,60, Zákora (1. ZŠ) 7,66, Brát (4. ZŠ) 7,75, 1500 m – Záhora (1.ZŠ) 4:52,48, Koza (2.ZŠ) 4:55,87, Mašín (Gy Č. Brod) 5:04,00, dálka – Teplý (V. Osek) 549, Pošík (7.ZŠ) 537, Brát (4.ZŠ) 506, výška – Novák (7.ZŠ) 164, Moc (7.ZŠ) 164, Košata (V. Osek) 160, koule – Zákora (1.ZŠ) 13,37, Bayer (V. Osek) 12,29, Teplý (V. Osek) 11,42

Dívky: 60 m – Šlehubrová (V. Osek) 8,09, Sombergová (7.ZŠ) 8,52, Blechová (2.ZŠ) 8,58, 800 m – Vlková (1.ZŠ) 2:34,87, Miškovská (6.ZŠ) 2:39,08, Sombergová (7.ZŠ) 2:42,90, dálka – Rothanzlová (7.ZŠ) 498, Vlková (1.ZŠ) 460, Potměšilová (Poříčany) 455, výška – Rothanzlová (7.ZŠ) 150, Radikovská (6.ZŠ) 150, Strejčková (Kouřim) 150, koule – Seifertová (7.ZŠ) 10,37, Kopecká (4.ZŠ) 9,97, Ehrmannová (2.ZŠ) 8,42.

Jiří Tuček
Komentáře
Vložit nový komentář

Pro vložení komentáře se prosím zaregistrujte nebo se přihlašte.

vv auto
Reklama
GASK
Reklama
Žáci kolínské sedmičky vyhráli v okresním kole Poháru rozhlasu

Žáci kolínské sedmičky vyhráli v okresním kole Poháru rozhlasu

17. Květen 2018

Kolín - Už jubilejní padesátý ročník píše letos nejznámější atletická náborová soutěž Pohár rozhlasu. Ve středu 16. května se na stadiónu Mirka Tučka utkali o postup z okresního do krajského kola této celorepublikové soutěže žáci 8. a 9. tříd ze 16 škol kolínského regionu.

Mezi chlapci nasbírali nejvíce bodů reprezentanti 7. ZŠ Kolín, Masarykova (5401), druzí byli žáci MZŠ Velký Osek (5382), třetí skončila 3. ZŠ Kolín, Prokopa Velikého (5031), čtvrtá ZŠ T.G. Masaryka Velim (4956) a pátá 1. ZŠ Kolín, Bezručova (4489). V kategorii dívek rovněž dominovaly dívky ze 7. ZŠ Kolín, Masarykova (6041), druhé místo obsadila 2. ZŠ Kolín, Kmochova (4739) před ZŠ Poříčany (4072), 6. ZŠ Kolín, Ovčárecká (4585) a ZŠ Týnec nad Labem (4167).

Nejlepší závodníci v jednotlivých disciplínách:

Chlapci: 60 m – Křeček (2. ZŠ) 7,60, Zákora (1. ZŠ) 7,66, Brát (4. ZŠ) 7,75, 1500 m – Záhora (1.ZŠ) 4:52,48, Koza (2.ZŠ) 4:55,87, Mašín (Gy Č. Brod) 5:04,00, dálka – Teplý (V. Osek) 549, Pošík (7.ZŠ) 537, Brát (4.ZŠ) 506, výška – Novák (7.ZŠ) 164, Moc (7.ZŠ) 164, Košata (V. Osek) 160, koule – Zákora (1.ZŠ) 13,37, Bayer (V. Osek) 12,29, Teplý (V. Osek) 11,42

Dívky: 60 m – Šlehubrová (V. Osek) 8,09, Sombergová (7.ZŠ) 8,52, Blechová (2.ZŠ) 8,58, 800 m – Vlková (1.ZŠ) 2:34,87, Miškovská (6.ZŠ) 2:39,08, Sombergová (7.ZŠ) 2:42,90, dálka – Rothanzlová (7.ZŠ) 498, Vlková (1.ZŠ) 460, Potměšilová (Poříčany) 455, výška – Rothanzlová (7.ZŠ) 150, Radikovská (6.ZŠ) 150, Strejčková (Kouřim) 150, koule – Seifertová (7.ZŠ) 10,37, Kopecká (4.ZŠ) 9,97, Ehrmannová (2.ZŠ) 8,42.

Jiří Tuček
%gallery%