Žákyně Anna Kozlová úspěšně reprezentovala Českou republiku

28. září 2015, 07:58

Břeclav/Kolín - Žákyně Anna Kozlová úspěšně reprezentovala Českou republiku na mezistátním pětiutkání v Břeclavi. Výběr Středočeského kraje mladšího žactva soupeřil v pětiutkání v Kolíně.

26. září se uskutečnilo mezistátní 5-ti utkání žactva v Břeclavi. Soupeři České republiky byli žáci a žákyně ze Slovinska, Chorvatska , Slovenska a Maďarska. Čáslavská žákyně Anna Kozlová si odbyla křest na 100m, kde obsadila 7. místo za 12,73 a hlavním startem byla smíšená štafeta 2 žáků a 2 žákyň na 4x300m. Anička si ve finiši poradila s dotírající Slovinkou a přivedla štafetu do cíle na 1.místě v čase 2:33,42.

Mladší žactvo soupeřilo 27.9. v pětiutkání s výběrem Karlovarského, Plzeňského, Jihočeského kaje a výběrem Prahy. Do výběru byli vybráni nejlepší tři závodníci z každého kraje na disciplínu. Čáslav reprezentovali Tomáš Michek, Vratislav Junek a Jitka Novosadová. Matyáš Ammer, který měl startovat na 1000m bohužel onemocněl.

Tomáš Michek obsadil ve skoku dalekém výborné 2. místo výkonem 498cma na 60m byl 4. za 8,15. Vratislav Junek běžel 1000m a ve výborném čase 3:01,2 a obsadil 4. místo. Jitka Novosadová vybojovala na 600m 5. místo rovněž výborným výkonem 1:48,95. Tomáš Michek a Jitka Novosadová ještě výběru Středočeského kraje přispěli  body ve smíšené štafetě na 8x100m.

Výběr Středočeského kraje obsadil 2. místo za výběrem Prahy.