AUTO_HP
Reklama

Závěrečným turnajem o víkendu skončila osmá Letní liga stolních tenistů

24. září 2012, 21:07
(aktualizováno: 24. září 2012, 21:10)

Písková Lhota - Do závěrečného turnaje 8. Letní ligy stolních tenistů pořádaného Sokolem Písková Lhota se probojovala tato družstva:

Kolínská skupina:
1. Sokol Starý Kolín (V. Kahoun, L. Bajtler, A. Salák st., S. Havránek)
2. TJ Klučov (hráči nepřijeli)

Nymburská skupina:
1. Sokol Poděbrady (J. Votík, J. Pešek, T. Kokojan, J. Potměšil, M. Mengr)
2. STC Opočnice (J. Fiedler, R. Procházka, M. Fiedler, T. Musil)

Systém:
Hrálo se systémem první z kolínské skupiny proti druhému z nymburské skupiny a naopak první z nymburské proti druhému z kolínské.
Jelikož ale Klučov nepřijel hrálo se každý s každým! Jedna čtyřhra a dvouhry celkem do dosažení 9. bodu pro vítěze!

Výsledky

STC Opočnice – Sokol Starý Kolín 2:9
STC Opočnice: čtyřhra 1/1, Procházka 2/1, Musil 2/0, Fiedler M. 3/0, Fiedler J.  3/0
Sokol Starý Kolín: čtyřhra 1/0, Kahoun V. 3/3 body, Havránek St. 3/2, Bajtler L. 2/2, Salák 2/2

STC Opočnice – Sokol Poděbrady 0:9
STC Opočnice: čtyřhra 1/0, Procházka 2/0, Musil 2/0, Fiedler M. 2/0, Fiedler J.  2/0
Sokol Poděbrady: čtyřhra 1/1, Votík J. 2/2, Pešek J.3/1, Kokojan T. 3/2, Potměšil J.2/2, Mengr 1/1

Sokol Starý Kolín – Sokol Poděbrady 4:9
Sokol Starý Kolín: čtyřhra 1/0, Kahoun V. 3/3 body, Havránek St. 3/0, Bajtler L. 3/1, Salák A. st. 3/0
Sokol Poděbrady: čtyřhra 1/1, Votík J. 3/2, Pešek J.3/1, Kokojan T. 3/2, Potměšil J.2/2, Mengr 1/1

Výsledná tabulka umístění družstev v 8. ročníku Letní ligy:
1. Sokol Poděbrady (2 vítězství)
2. Sokol Starý Kolín (1 vítězství)
3. STC Opočnice (0 vítězství)

Alois Salák st.
Galerie
Předchozí Následující
Komentáře
vv auto
Reklama
AVE_CZ
Reklama
Závěrečným turnajem o víkendu skončila osmá Letní liga stolních tenistů

Závěrečným turnajem o víkendu skončila osmá Letní liga stolních tenistů

24. září 2012
(aktualizováno: 24. září 2012, 21:10)

Písková Lhota - Do závěrečného turnaje 8. Letní ligy stolních tenistů pořádaného Sokolem Písková Lhota se probojovala tato družstva:

Kolínská skupina:
1. Sokol Starý Kolín (V. Kahoun, L. Bajtler, A. Salák st., S. Havránek)
2. TJ Klučov (hráči nepřijeli)

Nymburská skupina:
1. Sokol Poděbrady (J. Votík, J. Pešek, T. Kokojan, J. Potměšil, M. Mengr)
2. STC Opočnice (J. Fiedler, R. Procházka, M. Fiedler, T. Musil)

Systém:
Hrálo se systémem první z kolínské skupiny proti druhému z nymburské skupiny a naopak první z nymburské proti druhému z kolínské.
Jelikož ale Klučov nepřijel hrálo se každý s každým! Jedna čtyřhra a dvouhry celkem do dosažení 9. bodu pro vítěze!

Výsledky

STC Opočnice – Sokol Starý Kolín 2:9
STC Opočnice: čtyřhra 1/1, Procházka 2/1, Musil 2/0, Fiedler M. 3/0, Fiedler J.  3/0
Sokol Starý Kolín: čtyřhra 1/0, Kahoun V. 3/3 body, Havránek St. 3/2, Bajtler L. 2/2, Salák 2/2

STC Opočnice – Sokol Poděbrady 0:9
STC Opočnice: čtyřhra 1/0, Procházka 2/0, Musil 2/0, Fiedler M. 2/0, Fiedler J.  2/0
Sokol Poděbrady: čtyřhra 1/1, Votík J. 2/2, Pešek J.3/1, Kokojan T. 3/2, Potměšil J.2/2, Mengr 1/1

Sokol Starý Kolín – Sokol Poděbrady 4:9
Sokol Starý Kolín: čtyřhra 1/0, Kahoun V. 3/3 body, Havránek St. 3/0, Bajtler L. 3/1, Salák A. st. 3/0
Sokol Poděbrady: čtyřhra 1/1, Votík J. 3/2, Pešek J.3/1, Kokojan T. 3/2, Potměšil J.2/2, Mengr 1/1

Výsledná tabulka umístění družstev v 8. ročníku Letní ligy:
1. Sokol Poděbrady (2 vítězství)
2. Sokol Starý Kolín (1 vítězství)
3. STC Opočnice (0 vítězství)

Alois Salák st.
Prohlédnout galerii