Závodníci z kutnohorského týmu KH Tour Czech cycling byli v Teplicích vidět

22. duben 2014, 07:26
(aktualizováno: 22. duben 2014, 07:28)

Teplice - Závodníci KH Tour Czech cycling teamu se premiérově představili v pohárového závodě horských kol a saznámili se tak s atmosférou velkých závodů v kategorii C1 UCI.

Zeleno-modré barvy byly vidět a těší se na další pohárový start (17/18. května 2014 v Bedřichově). V kategorii žáci I. Michaela Hazová obsadila druhé místo, žáci II. Libor Vencl šesté a Petr Klemák osmé místo. V kategorii starší žáci si z poslední startovní řady dojel pro sedmnáctou pozici Josef Kunášek. V juniorech Michal Zápotocký po technických problémech (přetržený řetěz) ve čtvrtém kole závod opustil. V kategorii masters I., Jan Pithart obsadil dvanácté místo.

Michaela Fošumová se naopak představila v Hosíně na silniční časovce kde si dojela pro druhé místo.

Další závody: Pražský pohár MTB 27. dubna 2014 - Řepy