Zvítězila v oddílovém rekordu

23. listopad 2009, 11:21

Brno - Čáslavští plavci o víkendu nezaháleli. Nejlepší čáslavská plavkyně Andrea Balášová odcestovala na Velkou cenu Brna, která je součástí Českého poháru v plavání.

V konkurenci nejlepších plavců z Čech, Slovenska, Rakouska a Maďarska plavala 200 m motýlek. V dopoledních rozplavbách s přehledem postoupila do finále, ve kterém následně zvítězila v novém oddílovém rekordu 2:14,21 vteřiny.

Šest čáslavských žáků odcestovalo na Krajský přebor do Příbrami. Celkově zde získala tato šetstice 14 medailí z toho 3 zlaté, 4 stříbrné a 5 bronzových a historicky první 2 bronzové medaile také v polohovém a kraulovém štafetovém závodě. Z čáslavských se nejlépe dařilo Jakubu Burianovi, který vybojoval 3x zlatou a 4x stříbrnou medaili. Dalšími medailisty byli Petr Pokorný, Damián Hruban a Martin Kárný. Tato čtveřice také získala výše zmíněné medaile ve štafetách.