Kutná Hora - Sportovní taneční páry Taneční školy Novákovi Kutná Hora nezahálely ani v závěrečných měsících roku 2018. Kromě účasti na prestižní soutěži World Open Vienna, kde se mezi českými páry vůbec neztratily, se jim podařilo na soutěžích v Čechách i na Moravě získat několik finálových umístění včetně návrhů na vyšší taneční třídu a to i mezinárodní.
Taneční pár Tomáš Kalous a Barbora Nováková, který je složen z reprezentanta tanečního klubu MZ Dance Team (partner) a TŠ Novákovi Kutná Hora (partnerka) se dokonce probojoval do finále mistrovství ČR družstev kategorie Dospělí - latinskoamerické tance.
Sportovní taneční klub - TŠ Novákovi Kutná Hora děkuje za finanční podporu Města Kutná Hora.
Nábor do sportovního tanečního klubu probíhá v průběhu celého školního roku. Podrobnější informace získáte na www.tsnovak.cz.
Patrik Dobruský – Veronika Nováková
53. místo - Youth Standard
40. místo – Youth Latin – 4. nejlepší český pár
Tomáš Kalous – Barbora Nováková
55. místo – Adult Latin – 4. nejlepší český pár
Jan Kmoch – Eliška Čermáková
2. místo – Děti II. – kombinace – finále
Pavel Vocl – Elen Hehlová
7. místo - Děti II. – kombinace
9. místo - Junior I. D – STT
8. místo - Junior I. D – LAT
Michla Havlín – Anička Mičánková
4. místo – Junior I. D – STT - finále
5. místo - Junior I. D – LAT - finále
3. místo – Junior II. D – STT - finále
5. místo – Junior II. D – LAT - finále
Roman Čermák – Monika Vedralová
11. místo - Junior I. D – STT
10. místo - Junior I. D – LAT
5. místo – Junior II. D – STT
7. místo – Junior II. D – LAT
Jan Spáčil – Barbora Abrahámová
2. místo Junior II. C – STT – NÁVRH na třídu B !!!
6. místo Junior II. C – LAT
Luboš Žaloudek – Klára Kovačková
7. místo – Dospělí D – LAT
8. místo – Dospělí C – STT
Pavel Vocl – Elen Hehlová
1. místo - Děti II. – kombinace – finále
3. místo - Junior I. D – STT - finále
1. místo - Junior I. D – LAT – finále
Dalibor Hovorka – Helča Lučivňáková
3. místo – Mládež D – STT
3. místo – Dospělí D – STT
Tomáš Kalous – Barbora Nováková
2. místo – pohárová BAM – LAT
1. místo – NEJSYMPATIČTĚJŠÍ taneční pár
Jan Spáčil - Barbora Abrahámová
3. místo Junior II. C - STT - finále
6. místo Junior II. C - LAT - finále
Patrik Dobruský - Veronika Nováková
20. místo - Taneční liga Mládež - STT
7. místo - Taneční liga Mládež - LAT - těsně před branami finále
Tomáš Kalous - Barbora Nováková
21. místo - SUPER Taneční liga - DOSPĚLÍ - LAT
Tomáš Kalous - Barbora Nováková
6. místo - finále !!! - družstvo "B" MZ Dance Team z 21 družstev
Jan Spáčil - Barbora Abrahámová
1. místo Junior II. C - STT - finále a 3. návrh na třídu B !!!
3. místo Junior II. C - LAT - finále
Jan Kmoch - Eliška Čermáková
3. místo Děti II. D - STT - finále
2. místo Děti II. D - LAT - finále
8. místo Junior I. D - STT
6. místo Junior I. D - LAT
Roman Čermák - Monika Vedralová
3. místo TPV - Junior I. - STT
1. místo TPV - Junior I. - LAT
TANEČNÍ LIGA - Mládež
Patrik Dobruský - Veronika Nováková
5. místo - Taneční liga MLÁDEŽ - finále !!!
Jan Spáčil - Barbora Abrahámová
3. místo Junior II. C - STT - finále a 4. návrh na třídu B !!!
5. místo Junior II. C - LAT
Patrik Dobruský - Veronika Nováková
Mrazík
Flintstones
Jan Spáčil - Barbora Abrahámová
1. místo Junior II. C - STT - NOVÁ TŘÍDA B
1. místo Junior II. C - LAT - a návrh na třídu B
Tomáš Kalous - Barbora Nováková
5. místo - Taneční liga Dospělí LAT - FINÁLE
Jan Kmoch - Eliška Čermáková
6. místo Děti II. D - STT
5. místo Děti II. D - LAT - finále
13. místo Junior I. D - STT
14. místo Junior I. D - LAT
Jan Spáčil - Barbora Abrahámová
7. místo Junior II. C - LAT
Patrik Dobruský - Veronika Nováková
1. místo - Dospělí A - LAT - 2. návrh na mezinárodní taneční třídu
19. místo - Dospělí A - STT
Tomáš Kalous - Barbora Nováková
15. místo - Super taneční liga Dospělí - LAT - TOP 24
Jan Spáčil - Barbora Abrahámová
4. místo - Junior II. C - LAT - finále
Patrik Dobruský - Veronika Nováková
1. místo - Dospělí A - LAT a 3. návrh na mezinárodní taneční třídu
4. místo - Dospělí A - STT - finále
Kutnohorsko - Fotbalové celky z Kutnohorska o víkendu sehrají da…
Potřebuješ připravit svůj stroj na sezónu nebo se ti moto obleče…
Kutná Hora - 9. ročník přátelského charitativního turnaje ŠÍŠA C…
Kutná Hora – V Kollárově ulici v Kutné Hoře můžete stále navštěv…
Sedlec – K Sedlecké pouti neodmyslitelně patří i zábavy s živou …
Kutná Hora - Sportovní taneční páry Taneční školy Novákovi Kutná Hora nezahálely ani v závěrečných měsících roku 2018. Kromě účasti na prestižní soutěži World Open Vienna, kde se mezi českými páry vůbec neztratily, se jim podařilo na soutěžích v Čechách i na Moravě získat několik finálových umístění včetně návrhů na vyšší taneční třídu a to i mezinárodní.
Taneční pár Tomáš Kalous a Barbora Nováková, který je složen z reprezentanta tanečního klubu MZ Dance Team (partner) a TŠ Novákovi Kutná Hora (partnerka) se dokonce probojoval do finále mistrovství ČR družstev kategorie Dospělí - latinskoamerické tance.
Sportovní taneční klub - TŠ Novákovi Kutná Hora děkuje za finanční podporu Města Kutná Hora.
Nábor do sportovního tanečního klubu probíhá v průběhu celého školního roku. Podrobnější informace získáte na www.tsnovak.cz.
Patrik Dobruský – Veronika Nováková
53. místo - Youth Standard
40. místo – Youth Latin – 4. nejlepší český pár
Tomáš Kalous – Barbora Nováková
55. místo – Adult Latin – 4. nejlepší český pár
Jan Kmoch – Eliška Čermáková
2. místo – Děti II. – kombinace – finále
Pavel Vocl – Elen Hehlová
7. místo - Děti II. – kombinace
9. místo - Junior I. D – STT
8. místo - Junior I. D – LAT
Michla Havlín – Anička Mičánková
4. místo – Junior I. D – STT - finále
5. místo - Junior I. D – LAT - finále
3. místo – Junior II. D – STT - finále
5. místo – Junior II. D – LAT - finále
Roman Čermák – Monika Vedralová
11. místo - Junior I. D – STT
10. místo - Junior I. D – LAT
5. místo – Junior II. D – STT
7. místo – Junior II. D – LAT
Jan Spáčil – Barbora Abrahámová
2. místo Junior II. C – STT – NÁVRH na třídu B !!!
6. místo Junior II. C – LAT
Luboš Žaloudek – Klára Kovačková
7. místo – Dospělí D – LAT
8. místo – Dospělí C – STT
Pavel Vocl – Elen Hehlová
1. místo - Děti II. – kombinace – finále
3. místo - Junior I. D – STT - finále
1. místo - Junior I. D – LAT – finále
Dalibor Hovorka – Helča Lučivňáková
3. místo – Mládež D – STT
3. místo – Dospělí D – STT
Tomáš Kalous – Barbora Nováková
2. místo – pohárová BAM – LAT
1. místo – NEJSYMPATIČTĚJŠÍ taneční pár
Jan Spáčil - Barbora Abrahámová
3. místo Junior II. C - STT - finále
6. místo Junior II. C - LAT - finále
Patrik Dobruský - Veronika Nováková
20. místo - Taneční liga Mládež - STT
7. místo - Taneční liga Mládež - LAT - těsně před branami finále
Tomáš Kalous - Barbora Nováková
21. místo - SUPER Taneční liga - DOSPĚLÍ - LAT
Tomáš Kalous - Barbora Nováková
6. místo - finále !!! - družstvo "B" MZ Dance Team z 21 družstev
Jan Spáčil - Barbora Abrahámová
1. místo Junior II. C - STT - finále a 3. návrh na třídu B !!!
3. místo Junior II. C - LAT - finále
Jan Kmoch - Eliška Čermáková
3. místo Děti II. D - STT - finále
2. místo Děti II. D - LAT - finále
8. místo Junior I. D - STT
6. místo Junior I. D - LAT
Roman Čermák - Monika Vedralová
3. místo TPV - Junior I. - STT
1. místo TPV - Junior I. - LAT
TANEČNÍ LIGA - Mládež
Patrik Dobruský - Veronika Nováková
5. místo - Taneční liga MLÁDEŽ - finále !!!
Jan Spáčil - Barbora Abrahámová
3. místo Junior II. C - STT - finále a 4. návrh na třídu B !!!
5. místo Junior II. C - LAT
Patrik Dobruský - Veronika Nováková
Mrazík
Flintstones
Jan Spáčil - Barbora Abrahámová
1. místo Junior II. C - STT - NOVÁ TŘÍDA B
1. místo Junior II. C - LAT - a návrh na třídu B
Tomáš Kalous - Barbora Nováková
5. místo - Taneční liga Dospělí LAT - FINÁLE
Jan Kmoch - Eliška Čermáková
6. místo Děti II. D - STT
5. místo Děti II. D - LAT - finále
13. místo Junior I. D - STT
14. místo Junior I. D - LAT
Jan Spáčil - Barbora Abrahámová
7. místo Junior II. C - LAT
Patrik Dobruský - Veronika Nováková
1. místo - Dospělí A - LAT - 2. návrh na mezinárodní taneční třídu
19. místo - Dospělí A - STT
Tomáš Kalous - Barbora Nováková
15. místo - Super taneční liga Dospělí - LAT - TOP 24
Jan Spáčil - Barbora Abrahámová
4. místo - Junior II. C - LAT - finále
Patrik Dobruský - Veronika Nováková
1. místo - Dospělí A - LAT a 3. návrh na mezinárodní taneční třídu
4. místo - Dospělí A - STT - finále