Tereza Lapáčková přivezla do Čáslavi bronz z mistrovství ČR v přespolním běhu mládeže!

14. duben 2021, 07:58

Tábor – Mistrovství České republiky v přespolním běhu mládeže se uskutečnilo v Táboře v neděli 11. dubna.

Na start se postavilo osm mladých atletů z AC Čáslav a vůbec si nevedli špatně, když většina skončila v první polovině startovního pole závodníků z celé České republiky. V každé kategorii byl povolen start nejlepší 100 běžců. (Zřejmě slušný oddíl :)

Největší úspěch slavila mladší žákyně Tereza Lapáčková, když obsadila na 2km ve finiši 3. místo a za čas 7:57 si odnesla bronzovou medaili.

Mistrovství České republiky dospělých v půlmaratonu

Ostřešany - Mistrovství ČR v půlmaratonu se uskutečnilo v sobotu 10. dubna 2021 v Ostřešanech.

20. místo: Adélka Semrádová 1:33:18
25. místo: Petra Dvořáková 1:36:41

Všem gratulujeme a děkujeme za reprezentaci :)