vv auto
Reklama

Badýsek doplatil na otrávenou návnadu na cyklostezce v Čáslavi

31. leden 2018, 16:56

Čáslav - Lucie Kopáčková nás poprosila o zveřejnění smutné události: "Dobrý den, dnes ráno zemřel náš velký kamarád Badýsek. Ne proto, že by byl starý. Ne proto, že by byl nemocný. Zemřel proto, že nějaký... (tečky musí být, byla bych velmi sprostá), pohodil otrávenou návnadu na cyklostezce v Čáslavi. Další případ mrtvého nevinného pejska, který před smrtí trpěl. Celá naše rodina je nešťastná, naše děti budou nešťastné, až jim to řekneme..."

Vladimír Havlíček
AVE_CZ
Reklama
Badýsek doplatil na otrávenou návnadu na cyklostezce v Čáslavi

Badýsek doplatil na otrávenou návnadu na cyklostezce v Čáslavi

31. leden 2018

Čáslav - Lucie Kopáčková nás poprosila o zveřejnění smutné události: "Dobrý den, dnes ráno zemřel náš velký kamarád Badýsek. Ne proto, že by byl starý. Ne proto, že by byl nemocný. Zemřel proto, že nějaký... (tečky musí být, byla bych velmi sprostá), pohodil otrávenou návnadu na cyklostezce v Čáslavi. Další případ mrtvého nevinného pejska, který před smrtí trpěl. Celá naše rodina je nešťastná, naše děti budou nešťastné, až jim to řekneme..."

Vladimír Havlíček