Čáslavská dívčí taneční skupina Freaks přivezla z Liberce světový titul!

4. listopad 2014, 19:42
(aktualizováno: 6. listopad 2014, 20:46)

Liberec - Dvě taneční skupiny z Domu dětí a mládeže Čáslav se v sobotu 1. listopadu 2014 zúčastnily tanečního šampionátu WADF - World art dance championship 2014 LATINO and URBAN STREET DANCE FESTIVAL v Libereckém Babylonu.

Světového šampionátu se letos zúčastnilo šestnáct zemí světa. Kategorie praskaly ve švech, ale i tak se povedlo nečekané: Taneční skupina Freaks (dívky 10-13 let) vybojovaly světový titul ve street dance, juveniles (děti), showcases (skupina více jak 17ti členů). Taneční skupina Limited Edition dosáhla na 4. místo v kategorii pop dance, junior, showcases. Jak pro taneční skupiny, tak pro DDM i pro Čáslav samotnou, je to velký úspěch.

"Chtěla bych poděkovat všem dětem, za jejich nadšení a radost, s kterou tančí. Velké díky patří rodičům, kteří neváhali ani vteřinu a dětem účast na MS umožnily, je to pro ně velmi náročné i finančně," uvedla Romana Pachlová, vedoucí tanečních zájmových kroužků. "V neposlední řadě děkuji Ing. Ivoji Růžičkovi, jelikož bez jeho sponzorského daru bychom určitě nikam jet nemohli. Za měsíc nás čeká další celorepubliková soutěž, tak nám držte palce a myslete na nás. Budeme se snažit úspěšně reprezentovat naše město a DDM Čáslav," doplnila.

tz
Komentáře
AVE_CZ
Reklama
Čáslavská dívčí taneční skupina Freaks přivezla z Liberce světový titul!

Čáslavská dívčí taneční skupina Freaks přivezla z Liberce světový titul!

4. listopad 2014
(aktualizováno: 6. listopad 2014, 20:46)

Liberec - Dvě taneční skupiny z Domu dětí a mládeže Čáslav se v sobotu 1. listopadu 2014 zúčastnily tanečního šampionátu WADF - World art dance championship 2014 LATINO and URBAN STREET DANCE FESTIVAL v Libereckém Babylonu.

Světového šampionátu se letos zúčastnilo šestnáct zemí světa. Kategorie praskaly ve švech, ale i tak se povedlo nečekané: Taneční skupina Freaks (dívky 10-13 let) vybojovaly světový titul ve street dance, juveniles (děti), showcases (skupina více jak 17ti členů). Taneční skupina Limited Edition dosáhla na 4. místo v kategorii pop dance, junior, showcases. Jak pro taneční skupiny, tak pro DDM i pro Čáslav samotnou, je to velký úspěch.

"Chtěla bych poděkovat všem dětem, za jejich nadšení a radost, s kterou tančí. Velké díky patří rodičům, kteří neváhali ani vteřinu a dětem účast na MS umožnily, je to pro ně velmi náročné i finančně," uvedla Romana Pachlová, vedoucí tanečních zájmových kroužků. "V neposlední řadě děkuji Ing. Ivoji Růžičkovi, jelikož bez jeho sponzorského daru bychom určitě nikam jet nemohli. Za měsíc nás čeká další celorepubliková soutěž, tak nám držte palce a myslete na nás. Budeme se snažit úspěšně reprezentovat naše město a DDM Čáslav," doplnila.

tz
Prohlédnout galerii