Čáslavská dopravní škola stála na stupních vítězů středoškolského mistrovství ČR v požárním sportu

29. duben 2016, 09:45

Pardubice - Ve čtvrtek 21. dubna 2016 se konalo v Pardubicích I. Středoškolské mistrovství ČR v požárním sportu, jehož se zúčastnila i Čáslavská dopravní škola. Přihlášeno bylo celkem 15 družstev mladých mužů a 11 družstev dívek z celé České republiky. Soutěž probíhala během dvou dnů.

Žáci oboru požární ochrana, který se vyučuje na čáslavské škole, soutěžili pod vedením  trenéra Moravce v  disciplíně požární útok. Přestože se Čáslavští soutěže účastnili poprvé, dosáhli velkého úspěchu. Žákyně se v disciplíně požární útok umístily na krásném třetím místě!

"Trenérovi a všem soutěžícím děkujeme za vynikající reprezentaci naší školy a přejeme do budoucna mnoho dalších úspěchů."

Ing. Bc. Jitka Poborská
SOŠ a SOU dopravní Čáslav

Galerie
Předchozí Následující
Komentáře
AVE_CZ
Reklama
Čáslavská dopravní škola stála na stupních vítězů středoškolského mistrovství ČR v požárním sportu

Čáslavská dopravní škola stála na stupních vítězů středoškolského mistrovství ČR v požárním sportu

29. duben 2016

Pardubice - Ve čtvrtek 21. dubna 2016 se konalo v Pardubicích I. Středoškolské mistrovství ČR v požárním sportu, jehož se zúčastnila i Čáslavská dopravní škola. Přihlášeno bylo celkem 15 družstev mladých mužů a 11 družstev dívek z celé České republiky. Soutěž probíhala během dvou dnů.

Žáci oboru požární ochrana, který se vyučuje na čáslavské škole, soutěžili pod vedením  trenéra Moravce v  disciplíně požární útok. Přestože se Čáslavští soutěže účastnili poprvé, dosáhli velkého úspěchu. Žákyně se v disciplíně požární útok umístily na krásném třetím místě!

"Trenérovi a všem soutěžícím děkujeme za vynikající reprezentaci naší školy a přejeme do budoucna mnoho dalších úspěchů."

Ing. Bc. Jitka Poborská
SOŠ a SOU dopravní Čáslav

Prohlédnout galerii