Villa Romantica
Reklama

Děti ze ZŠ - máměstí děkují Ireně Růžičkové z Městské knihovny v Čáslavi

22. prosinec 2015, 09:05

Čáslav - Rádi bychom poděkovali paní knihovnici Ireně Růžičkové.  Každý rok v adventním čase nás s dětmi pozve na předvánoční povídání do dětského oddělení Městské knihovny v Čáslavi. Ačkoli je hlavní téma vždy stejné „Vánoce“, musíme s obdivem říci, že je pro nás vždy pečlivě připravena hodinka úplně nového, zajímavého a příjemného vyprávění.

Městská knihovna i letos vyhlásila pro děti literární soutěž „Kniha, můj nejlepší přítel“. Zúčastnilo se jí také několik dětí z naší školy a k naší velké radosti se umístily hned dvě žákyně ze 7. třídy na stupních vítězů. Gratulujeme Tereze Ondryskové za první a Vandě Daňkové za pěkné třetí místo. Městské knihovně děkujeme za spolupráci.

ZŠ – náměstí Čáslav
Komentáře
AVE_CZ
Reklama
Děti ze ZŠ - máměstí děkují Ireně Růžičkové z Městské knihovny v Čáslavi

Děti ze ZŠ - máměstí děkují Ireně Růžičkové z Městské knihovny v Čáslavi

22. prosinec 2015

Čáslav - Rádi bychom poděkovali paní knihovnici Ireně Růžičkové.  Každý rok v adventním čase nás s dětmi pozve na předvánoční povídání do dětského oddělení Městské knihovny v Čáslavi. Ačkoli je hlavní téma vždy stejné „Vánoce“, musíme s obdivem říci, že je pro nás vždy pečlivě připravena hodinka úplně nového, zajímavého a příjemného vyprávění.

Městská knihovna i letos vyhlásila pro děti literární soutěž „Kniha, můj nejlepší přítel“. Zúčastnilo se jí také několik dětí z naší školy a k naší velké radosti se umístily hned dvě žákyně ze 7. třídy na stupních vítězů. Gratulujeme Tereze Ondryskové za první a Vandě Daňkové za pěkné třetí místo. Městské knihovně děkujeme za spolupráci.

ZŠ – náměstí Čáslav
Prohlédnout galerii