Fitness Paty Čáslav vyhlásilo nejlepší klienty v soutěži "Povánoční stabilizace"

15. únor 2016, 14:16

Čáslav - Fitness Paty Čáslav ve spolupráci s firmou FF MENU Poděbrady připravil v novém roce soutěž "POVÁNOČNÍ STABILIZACE". Soutěžící klienti, kterých se přihlásilo jedenáct (z toho dva muži), absolvovali čtyřtýdenní trénink s konceptem SLIM BELLY (cílené hubnutí na břiše) a souběžně se stravovali dle zásad zdravého životního stylu.

Jak vše probíhalo? Před soutěží byl každý klient změřen (obvod břicha) a dále na speciálním přístroji TANITA (měří viscerální tuk, svalovou hmotu, vodu, bazální metabolismus ad.) Podle těchto atributů byl vypočítán kalorický příjem a FF MENU připravila jídelníček přesně na míru, každému soutěžícímu.

"S radostí můžeme konstatovat, že výsledky byly opravdu vynikající a velice těsné. Pro zajímavost uvádíme umístění na medailových pozicích," uvedl provozovatel fit centa Miroslav Paták.

Třetí místo obsadila Nováková Michaela zmenšila obvod pasu o - 15cm. Druhé místo - Výborná Jitka -16,5cm. Celkové vítěztví patří Romaně Pachlové, která dosáhla krásných -17,5 cm