vv auto
Reklama

Město Čáslav založilo transparentní účet covid-19

11. duben 2020, 15:15

Čáslav – Po vzoru Kolína založila čáslavská radnice transparentní účet covid-19, na který lze přispět městu finančním darem v boji proti koronaviru. „Staráme se o nákup ochranných pomůcek pro naše město, lékaře, zdravotní sestry a další zdravotníky, myslíme na všechny naše občany. Bez vydatné pomoci dobrovolníků, spolků a firem by to nešlo. Vážíme si veškeré pomoci. Nyní můžete přispět i finančním darem, symbolickým nebo vyšší hodnoty. Finance budou striktně určeny na náklady spojené s krizovou situací,“ uvádí zástupci čáslavské radnice. 

Účet je zřízen u Komerční banky. Číslo účtu: 123 - 072 941 02 07 / 0100. Výpis z transparentního účtu pak naleznete zde. Čáslaváci na účet zatím poslali 46 600 korun.

Starosta Čáslavi Vlastislav Málek ke zřízení transparentního účtu na webu města napsal:  

"Milí Čáslaváci,

letošní Velikonoce budou netradiční. Bez hromadných návštěv s pomlázkou, bez Sedlecké pouti, bez nejistoty, zda bude hezky nebo zima. Do neděle bude hezké počasí a hezky může být mezi námi i nadále. Náš národ se ve zlých časech vždy dokázal spojit a prokázal svou solidaritu s potřebnými. Nečeká nás klidná doba, ale můžeme z ní vyjít posíleni. V tyto dny a týdny vnímáme tolik projevů, kdy lidé myslí na druhé, vzájemně si pomáhají. Je mi ctí být starostou města Čáslavi, města občanů, kteří drží při sobě, podporují se a mohou se na sebe spolehnout. Pokud chcete a můžete projevit svou náklonnost k městu a jeho občanům jakýmkoliv darem ve prospěch transparentního účtu, který jsme založili, budeme Vám vděčni. 

Děkuji Vám všem a přeji v rámci možností krásné Velikonoce.

Vlastislav Málek

Váš starosta města"

Jakub Svoboda, TZ
AVE_CZ
Reklama
Město Čáslav založilo transparentní účet covid-19

Město Čáslav založilo transparentní účet covid-19

11. duben 2020

Čáslav – Po vzoru Kolína založila čáslavská radnice transparentní účet covid-19, na který lze přispět městu finančním darem v boji proti koronaviru. „Staráme se o nákup ochranných pomůcek pro naše město, lékaře, zdravotní sestry a další zdravotníky, myslíme na všechny naše občany. Bez vydatné pomoci dobrovolníků, spolků a firem by to nešlo. Vážíme si veškeré pomoci. Nyní můžete přispět i finančním darem, symbolickým nebo vyšší hodnoty. Finance budou striktně určeny na náklady spojené s krizovou situací,“ uvádí zástupci čáslavské radnice. 

Účet je zřízen u Komerční banky. Číslo účtu: 123 - 072 941 02 07 / 0100. Výpis z transparentního účtu pak naleznete zde. Čáslaváci na účet zatím poslali 46 600 korun.

Starosta Čáslavi Vlastislav Málek ke zřízení transparentního účtu na webu města napsal:  

"Milí Čáslaváci,

letošní Velikonoce budou netradiční. Bez hromadných návštěv s pomlázkou, bez Sedlecké pouti, bez nejistoty, zda bude hezky nebo zima. Do neděle bude hezké počasí a hezky může být mezi námi i nadále. Náš národ se ve zlých časech vždy dokázal spojit a prokázal svou solidaritu s potřebnými. Nečeká nás klidná doba, ale můžeme z ní vyjít posíleni. V tyto dny a týdny vnímáme tolik projevů, kdy lidé myslí na druhé, vzájemně si pomáhají. Je mi ctí být starostou města Čáslavi, města občanů, kteří drží při sobě, podporují se a mohou se na sebe spolehnout. Pokud chcete a můžete projevit svou náklonnost k městu a jeho občanům jakýmkoliv darem ve prospěch transparentního účtu, který jsme založili, budeme Vám vděčni. 

Děkuji Vám všem a přeji v rámci možností krásné Velikonoce.

Vlastislav Málek

Váš starosta města"

Jakub Svoboda, TZ