V čáslavském turnaji Ligy Mariášové Unie zvítězil Jindřich Novák

9. březen 2017, 07:29

Čáslav - 11. ligový turnaj se konal 11. února v Čáslavi za účasti 36 hráčů. Zvítězil Jindřich Novák z Prahy před místním Františkem Nejedlem a Zdeňkem Pokorným z Tupadel. V soutěži družstev se nejlépe vedlo 1.mariášové Praha. Na 2. místě skončili Čáslavští draci a na 3. místě se umístnila Zruč n. S.

Týden na to se hrálo 12. kolo v Labské Chrčici. Z 24 hráčů se nejlépe  vedlo zručskému Leoši Fialovi, na 2. místě skončil další zručák Jaroslav Studnička a dobrou formu potvrdil 3. místem Jindřich Novák z Prahy. Družstva vyhrála už po šesté Zruč n.S. před 1. mariášovou Praha a Čáslavskými draky.