Video: Podívejte se na třetí díl TV Čáslav rekapitulující události ve městě

26. červen 2012, 09:55
(aktualizováno: 26. červen 2012, 10:00)

Čáslav - Chtěli byste vědět, co zajímavého Čáslavákům přinesl uplynulý měsíc ? V tom případě nepřehlédněte již 3. díl zpravodajství TV Čáslav, který vyšel 20. června.

Zrekapitulujeme si události, koncerty, a zajímavosti letošního tradičního jarmarku. Optice naší kamery neušla ani Noc kostelů a s ní spojená půlnoční ekumenická motlitba za naše město. Podíváme se spolu i na věž kostela sv. Petra a Pavla, která aktuálně prochází rekonstrukcí. V neposlední řadě nás osloví kouzelné myšlenky čáslavského malíře pana Pavla Kabeláče. Jistě je na co se těšit a my doufáme, že se vám tento díl bude líbit.

TZ
Komentáře
OSjwbqGqMlcl - vložil earrtgce - 23. červenec 2012, 17:04

9WVr5b ccpuvupxanve

pmOcGEXCWFCgFq - vložil yvxeloo - 21. červenec 2012, 19:39

5S0ada lkzbqacsimov

HjBSGtvKHPCwgotPRY - vložil Manoj - 21. červenec 2012, 07:12

Como periodista y droicter de una TV por cable en la zona centrosur del estado Anzoe1tegui, leed el libro y no quiero decir que perded el tiempo, pues logre9 viajar a lugares que sf3lo veeda en cocumentales y reportajes.Sin dudas hay una descripcif3n detallada,educativa si se quiere , de lugares como MUseos ,iglesias, campif1as,etc, que uno como latino, yo en mi caso, no he conocido, pero el meollo de l libro no resulta ningfan reto, hay mucha elucubracif3n, y todo lo deme1s es basura, algo ased como un antiIndiana Jones,de Spielberg.Si ustedes tienen a disposicif3n el video base del comentario, yo podeda transmitirlo si me lo hicieran llegar,para ayudar asi a comunicar la verdad. : Aqui teneos MRW,DHL, Zomm,etc.NUEVA TVCC BOLIVAR PLAZA,SEGUNDO NIVELAVENIDA MERIDA,ANACO, ESTADO ANZOATEGUI, VENEZUELATLFS.588242507297/4242307329

AVE_CZ
Reklama
Video: Podívejte se na třetí díl TV Čáslav rekapitulující události ve městě

Video: Podívejte se na třetí díl TV Čáslav rekapitulující události ve městě

26. červen 2012
(aktualizováno: 26. červen 2012, 10:00)

Čáslav - Chtěli byste vědět, co zajímavého Čáslavákům přinesl uplynulý měsíc ? V tom případě nepřehlédněte již 3. díl zpravodajství TV Čáslav, který vyšel 20. června.

Zrekapitulujeme si události, koncerty, a zajímavosti letošního tradičního jarmarku. Optice naší kamery neušla ani Noc kostelů a s ní spojená půlnoční ekumenická motlitba za naše město. Podíváme se spolu i na věž kostela sv. Petra a Pavla, která aktuálně prochází rekonstrukcí. V neposlední řadě nás osloví kouzelné myšlenky čáslavského malíře pana Pavla Kabeláče. Jistě je na co se těšit a my doufáme, že se vám tento díl bude líbit.

TZ