Budeme vzpomínat: Odešel Jaromír Vyskočil

6. prosinec 2018, 08:28

Kolín - Další smutná zpráva zasáhla náš oddíl, když v úterý 4. prosince podlehl těžké zákeřné chorobě náš dlouholetý člen skupiny běžců mimo dráhu a jako ještě nedávno majitel Sportservisu MONTANA, velký mecenáš kolínské atletiky Jaromír Vyskočil.

Běžci mimo dráhu uctí jeho památku na sobotním tradičním Kufříčku, na který už Jaromír svým kamarádům dárky nepřipraví. Bude nám hodně chybět. Rozloučení s Jaromírem Vyskočilem se na kolínském centrálním hřbitově koná 11. prosince od 11:45.

Jiří Tuček - T. J. Sokol Kolín atletika
Komentáře
GASK
Reklama
vv auto
Reklama
Budeme vzpomínat: Odešel Jaromír Vyskočil

Budeme vzpomínat: Odešel Jaromír Vyskočil

6. prosinec 2018

Kolín - Další smutná zpráva zasáhla náš oddíl, když v úterý 4. prosince podlehl těžké zákeřné chorobě náš dlouholetý člen skupiny běžců mimo dráhu a jako ještě nedávno majitel Sportservisu MONTANA, velký mecenáš kolínské atletiky Jaromír Vyskočil.

Běžci mimo dráhu uctí jeho památku na sobotním tradičním Kufříčku, na který už Jaromír svým kamarádům dárky nepřipraví. Bude nám hodně chybět. Rozloučení s Jaromírem Vyskočilem se na kolínském centrálním hřbitově koná 11. prosince od 11:45.

Jiří Tuček - T. J. Sokol Kolín atletika