vv auto
Reklama

Den otevřených dveří na Trojce provázelo divadelní představení

18. březen 2019, 07:55

Kolín - Dne 13.3. 2019 se na ZŠ Kolín IV., Prokopa Velikého 633 konal od  7:40  do 16:00 hodin Den otevřených dveří pro rodiče a prarodiče žáků školy, pro rodiče budoucích prvňáčků, pro bývalé zaměstnance školy i  pro širokou veřejnost, zkrátka pro všechny, kdo se chtěli přijít podívat, jak to ve škole vypadá, co se změnilo, co  máme nového a hlavně, co všechno jsme se naučili. 

Návštěvníci  mohli nahlédnout do všech zákoutí školy, usednout do lavic a podívat se, jak se učí český jazyk nebo třeba zeměpis,  popovídat si, zhlédnout průběžně promítanou prezentaci ze života školy a příspěvky našich mladých zpravodajů, kteří se podílejí na Zprávách z Kolína  pro Bezpečný Kolín.

Ke zhlédnutí byla také  praktická výuka s interaktivní tabulí a pomůckami  činnostního učení…  Zkrátka v tento den bylo možné nasát opravdovou atmosféru běžného školního dne.  Ačkoliv…   Úplně obyčejný den to zase nebyl, protože Divadelní spolek Oříšek hrál po celý den pro návštěvníky školy divadlo. Naši herci tentokrát postavili kulisy v pavilonu C a zahráli pohádku Perníková chaloupka, a dokonce dovolili návštěvníkům prohlédnout si scénu.

Děkujeme všem, kteří se na organizaci Dne otevřených dveří podíleli, zvláště pak žákům 8.a 9.ročníků, kteří se stali průvodci návštěvníků naší školy.

Kateřina Koděrová
Komentáře
AVE_CZ
Reklama
Den otevřených dveří na Trojce provázelo divadelní představení

Den otevřených dveří na Trojce provázelo divadelní představení

18. březen 2019

Kolín - Dne 13.3. 2019 se na ZŠ Kolín IV., Prokopa Velikého 633 konal od  7:40  do 16:00 hodin Den otevřených dveří pro rodiče a prarodiče žáků školy, pro rodiče budoucích prvňáčků, pro bývalé zaměstnance školy i  pro širokou veřejnost, zkrátka pro všechny, kdo se chtěli přijít podívat, jak to ve škole vypadá, co se změnilo, co  máme nového a hlavně, co všechno jsme se naučili. 

Návštěvníci  mohli nahlédnout do všech zákoutí školy, usednout do lavic a podívat se, jak se učí český jazyk nebo třeba zeměpis,  popovídat si, zhlédnout průběžně promítanou prezentaci ze života školy a příspěvky našich mladých zpravodajů, kteří se podílejí na Zprávách z Kolína  pro Bezpečný Kolín.

Ke zhlédnutí byla také  praktická výuka s interaktivní tabulí a pomůckami  činnostního učení…  Zkrátka v tento den bylo možné nasát opravdovou atmosféru běžného školního dne.  Ačkoliv…   Úplně obyčejný den to zase nebyl, protože Divadelní spolek Oříšek hrál po celý den pro návštěvníky školy divadlo. Naši herci tentokrát postavili kulisy v pavilonu C a zahráli pohádku Perníková chaloupka, a dokonce dovolili návštěvníkům prohlédnout si scénu.

Děkujeme všem, kteří se na organizaci Dne otevřených dveří podíleli, zvláště pak žákům 8.a 9.ročníků, kteří se stali průvodci návštěvníků naší školy.

Kateřina Koděrová