PM
Reklama

V soutěži Stavíme sen se o hlasy uchází i KVH ČSLA ze Sendražic

7. prosinec 2018, 08:18

Kolín-Sendražice - Náš klub vojenské historie ČSLA se přihlásil do soutěže Stavíme vám sen s projektem vjezd a vrata do prostor muzea. Následně jsme byli vybráni mezi 12 finalistů a o vítězi rozhodne veřejné hlasování. Odkaz na soutěž naleznete zde. Systém hlasování je vázán pouze na jedno telefonní číslo. Tímto vás žádáme o podporu, s kterou našemu projektu můžete dát až tři hlasy – máme č. 6. Pokud byste požádali o pomoc i své rodinné příslušníky či kamarády, budeme velmi rádi.

https://www.lepsimisto.cz/stavime-vam-sen/

Klub vojenské historie ČSLA Sendražice
Komentáře
AVE_CZ
Reklama
V soutěži Stavíme sen se o hlasy uchází i KVH ČSLA ze Sendražic

V soutěži Stavíme sen se o hlasy uchází i KVH ČSLA ze Sendražic

7. prosinec 2018

Kolín-Sendražice - Náš klub vojenské historie ČSLA se přihlásil do soutěže Stavíme vám sen s projektem vjezd a vrata do prostor muzea. Následně jsme byli vybráni mezi 12 finalistů a o vítězi rozhodne veřejné hlasování. Odkaz na soutěž naleznete zde. Systém hlasování je vázán pouze na jedno telefonní číslo. Tímto vás žádáme o podporu, s kterou našemu projektu můžete dát až tři hlasy – máme č. 6. Pokud byste požádali o pomoc i své rodinné příslušníky či kamarády, budeme velmi rádi.

https://www.lepsimisto.cz/stavime-vam-sen/

Klub vojenské historie ČSLA Sendražice