Video: Lepší místo přechází v Zlepšeme Česko

29. listopad 2018, 07:22

Kolín - Město Kolín vylepšuje podněty a komunikaci s občany. Aplikace Lepší místo přechází na novou modernizovanou aplikaci Zlepšeme Česko, která je součástí komunikační platformy Mobilní rozhlas.

Díky tomu budete moci jednoduše hlásit podněty, naše město je bude efektivněji řešit a navíc budete moci pomáhat chránit majetky, životy zvířat či lidí a být lépe informováni. Od prosince již budeme plně využívat nový systém Zlepšeme Česko.

TZ

Komentáře
AVE_CZ
Reklama
vv auto
Reklama
Video: Lepší místo přechází v Zlepšeme Česko

Video: Lepší místo přechází v Zlepšeme Česko

29. listopad 2018

Kolín - Město Kolín vylepšuje podněty a komunikaci s občany. Aplikace Lepší místo přechází na novou modernizovanou aplikaci Zlepšeme Česko, která je součástí komunikační platformy Mobilní rozhlas.

Díky tomu budete moci jednoduše hlásit podněty, naše město je bude efektivněji řešit a navíc budete moci pomáhat chránit majetky, životy zvířat či lidí a být lépe informováni. Od prosince již budeme plně využívat nový systém Zlepšeme Česko.

TZ