vv auto
Reklama

Źákyně kutnohorské Masaryčky skvěle reprezentovala Českou republiku i kraj

29. leden 2020, 07:59

Kutná Hora - O tom, že třídu 9.A na ZŠ T.G.Masaryka Kutná Hora navštěvuje talentovaná sportovkyně, žákyně Natálie Brichová, se všeobecně ví. Své nadání a všestrannost mnohokrát prokázala v různých sportech a disciplínách, ve kterých od nejnižších tříd reprezentuje svou školu. A nutno dodat, že velmi úspěšně. Velké množství získaných medailí je toho důkazem.

Málokdo však ví, že si svou pílí, poctivou prací, úsilím a také s podporou rodičů vybojovala dres nejcennější - reprezentační. V nedávných dnech jej oblékla jako reprezentantka ČR v ledním hokeji na III. Zimních olympijských hrách mládeže (Youth Olympic Games), které se konaly ve švýcarském Lausanne. Po prohrách 0:1 (na nájezdy) se Švýcarskem a 1:4 s Japonskem se dívkám nepodařilo obhájit stříbrné medaile z Lillehammeru 2016, přesto Natka v obou zápasech podala spolehlivý výkon.

Následoval rychlý přesun ze Švýcarska do Karlovarského kraje, který hostil republikovou zimní olympiádu dětí a mládeže a kde Natálie obhajovala 4 zlaté medaile z předchozí zimní ODM - tentokrát v rychlobruslení v dresu Středočeského kraje. A úspěch se dostavil - 2 zlaté (500 m, štafeta) a 2 stříbrné medaile (111 m a 333 m). Sbírka medailí z ODM se tak rozrostla na 6 zlatých a 2 stříbrné. Přitom rychlobruslení je pro Natku pouze doplňkovým sportem, prioritu má lední hokej, kterému se chce do budoucna plně věnovat.

Natko, nezbývá než ti popřát, aby se tvé sportovní a osobní sny vyplnily a také ti poděkovat za vzornou reprezentaci naší školy, hokejového klubu SK Sršni, města Kutná Hora a Středočeského kraje.

Text Mgr. Radek Jásek, foto archiv ČOV

AVE_CZ
Reklama
Źákyně kutnohorské Masaryčky skvěle reprezentovala Českou republiku i kraj

Źákyně kutnohorské Masaryčky skvěle reprezentovala Českou republiku i kraj

29. leden 2020

Kutná Hora - O tom, že třídu 9.A na ZŠ T.G.Masaryka Kutná Hora navštěvuje talentovaná sportovkyně, žákyně Natálie Brichová, se všeobecně ví. Své nadání a všestrannost mnohokrát prokázala v různých sportech a disciplínách, ve kterých od nejnižších tříd reprezentuje svou školu. A nutno dodat, že velmi úspěšně. Velké množství získaných medailí je toho důkazem.

Málokdo však ví, že si svou pílí, poctivou prací, úsilím a také s podporou rodičů vybojovala dres nejcennější - reprezentační. V nedávných dnech jej oblékla jako reprezentantka ČR v ledním hokeji na III. Zimních olympijských hrách mládeže (Youth Olympic Games), které se konaly ve švýcarském Lausanne. Po prohrách 0:1 (na nájezdy) se Švýcarskem a 1:4 s Japonskem se dívkám nepodařilo obhájit stříbrné medaile z Lillehammeru 2016, přesto Natka v obou zápasech podala spolehlivý výkon.

Následoval rychlý přesun ze Švýcarska do Karlovarského kraje, který hostil republikovou zimní olympiádu dětí a mládeže a kde Natálie obhajovala 4 zlaté medaile z předchozí zimní ODM - tentokrát v rychlobruslení v dresu Středočeského kraje. A úspěch se dostavil - 2 zlaté (500 m, štafeta) a 2 stříbrné medaile (111 m a 333 m). Sbírka medailí z ODM se tak rozrostla na 6 zlatých a 2 stříbrné. Přitom rychlobruslení je pro Natku pouze doplňkovým sportem, prioritu má lední hokej, kterému se chce do budoucna plně věnovat.

Natko, nezbývá než ti popřát, aby se tvé sportovní a osobní sny vyplnily a také ti poděkovat za vzornou reprezentaci naší školy, hokejového klubu SK Sršni, města Kutná Hora a Středočeského kraje.

Text Mgr. Radek Jásek, foto archiv ČOV