vv auto
Reklama

Avanti ZUŠ Čáslav bude reprezentovat v Evropě twirlingové sólo Terezy Littové!

30. leden 2013, 07:12
(aktualizováno: 5. únor 2013, 21:12)

Čáslav - Twirlingový tým Avanti Hany Neumanové ze ZUŠ J.L. Dusíka v Čáslavi reprezentoval ZUŠ a město Čáslav ve dnech 26. - 27. ledna 2013 na Mistrovství České republiky v twirlingu.

Prestižní soutěž se konala v Litvínově v několika kategoriích. Soutěž zaštítil olympijský vítěz Jiří Šlégr. Tým Avanti B (děti do 10 let) soutěžil v kategorii dance twirling (využívající námět, hudbu a kostýmy vhodné pro tématické zpracování skladby) a získal stříbrnou příčku. Tým Avanti A (do 14 let) v kategorii twirling tým na povinnou skladbu získal také stříbrné ocenění.

Kromě skupinových choreografií se na bronzovém místě umístilo duo Lenka Mezeiová a  Beata Šubínová, dále se třetím místem a postupem v kategorii X-strutting může pochlubit Tereza Littová. Ta získala také nominaci a bude naše město, ZUŠ a republiku reprezentovat na Mistrovství Evropy v Holandsku, které se uskuteční na jaře letošního roku. Choreografka a vedoucí teamu Hana Neumanová děkuje za podporu místní ZUŠ, za vytvoření nádherných kostýmů paní Zdeně Mlynkové, zástupkyním týmu Michaele Dobiášové a Michaele Procházkové, všem rodičům, doprovodům na soutěži a především za podporu Janu Drchalovi.

tz
Komentáře
Re: - vložil Anonymous - 31. leden 2013, 10:02

olympionistický vítěz??? to snad ne...

AVE_CZ
Reklama
Avanti ZUŠ Čáslav bude reprezentovat v Evropě twirlingové sólo Terezy Littové!

Avanti ZUŠ Čáslav bude reprezentovat v Evropě twirlingové sólo Terezy Littové!

30. leden 2013
(aktualizováno: 5. únor 2013, 21:12)

Čáslav - Twirlingový tým Avanti Hany Neumanové ze ZUŠ J.L. Dusíka v Čáslavi reprezentoval ZUŠ a město Čáslav ve dnech 26. - 27. ledna 2013 na Mistrovství České republiky v twirlingu.

Prestižní soutěž se konala v Litvínově v několika kategoriích. Soutěž zaštítil olympijský vítěz Jiří Šlégr. Tým Avanti B (děti do 10 let) soutěžil v kategorii dance twirling (využívající námět, hudbu a kostýmy vhodné pro tématické zpracování skladby) a získal stříbrnou příčku. Tým Avanti A (do 14 let) v kategorii twirling tým na povinnou skladbu získal také stříbrné ocenění.

Kromě skupinových choreografií se na bronzovém místě umístilo duo Lenka Mezeiová a  Beata Šubínová, dále se třetím místem a postupem v kategorii X-strutting může pochlubit Tereza Littová. Ta získala také nominaci a bude naše město, ZUŠ a republiku reprezentovat na Mistrovství Evropy v Holandsku, které se uskuteční na jaře letošního roku. Choreografka a vedoucí teamu Hana Neumanová děkuje za podporu místní ZUŠ, za vytvoření nádherných kostýmů paní Zdeně Mlynkové, zástupkyním týmu Michaele Dobiášové a Michaele Procházkové, všem rodičům, doprovodům na soutěži a především za podporu Janu Drchalovi.

tz
Prohlédnout galerii