Kutnohorská děvčata z KTM - twirl team se chystají na mistrovství republiky na Klimešce!

20. únor 2019, 08:02

Kutná Hora - Děvčata z KTM – twirl team Kutná Hora se v sobotu zúčastnila soutěže Liberecký pohár v twirlingu 2019.
Kutnohorská skupina, trénující v Potěhách pod vedením Kateřiny Sixtové a Kristýny Ronovské se o víkendu zúčastnila twirlingové soutěže v Liberci a přivezla do Domu dětí a mládeže Kutná Hora několik ocenění.

Své zastoupení měl tým jak v sólových disciplínách, tak v párových i týmových. Soutěže se zúčastnilo celkem 20 dívek ve věkovém rozmezí od mini děti, junior, až po seniorskou kategorii.

Z celkových 25 vystoupení přivezla děvčata domů celkem 8 bronzových, 4 stříbrné a 7 zlatých medailí.

Největším úspěchem bylo v sólových tanečních disciplínách první místo Anny Jelínkové, druhé místo Adély Syrové a jejich společné duo, se kterým vyhrály 1. místo.  Velkou konkurenci měla i seniorská děvčata v rytmickém tanečním sóle, kde 3. místo obsadila Lenka Mezeiová a 1. místo vybojovala Beata Šubínová. Výborný výsledek předvedla Marta Potměšilová, která v disciplíně sólo 1 hůlka obsadila 3. místo a jedním z nejlepších ocenění v náročné disciplíně vyhrála zlato v kategorii děti, Jiřina Koudelková.
Všem děvčatům gratulujeme a přejeme hodně úspěchů do dalších soutěží.

V následující době můžete děvčata podpořit na Mistrovství České republiky WBTF, které se bude konat 2. března 2019 ve Sportovní hale Klimeška v Kutné Hoře.