Villa Romantica
Reklama

Kutnohorská farnost by ráda rozšířila Církevní školku sv. Jakuba

13. červenec 2020, 07:27

Kutná Hora - Římskokatolická farnost - arciděkanství Kutná Hora se rozhodla rozšířit Církevní mateřskou školku sv. Jakuba. Pokles turistického ruchu ale naboural finanční plán a tak se arciděkan P. Jan Uhlíř rozhodl oslovit veřejnost:

Vážení přátelé a příznivci kutnohorské farnosti,

srdečně vás zdravím a obracím se na vás s prosbou o pomoc. Naše farnost se rozhodla rozšířit Církevní mateřskou školu sv. Jakuba. Stavební úpravy a vybavení učebny nás bude stát odhadem 1,5 milionu korun. Vzhledem ke koronavirové krizi, poklesl turistický ruch v chrámu sv. Barbory a tudíž i finanční prostředky farnosti, se kterými jsme na realizaci projektu počítali.

Pokud vám udělá radost podpořit naši školku, můžete přispět darem na farní účet č. 441774319/0800, variabilní symbol 45, do poznámky uveďte DAR ŠKOLKA - VAŠE PŘÍJMENÍ A JMÉNO. Na požádání vám vystavíme potvrzení pro daňové účely.

Bližší informace o sbírce najdete na krátkém osobním videu (pod článkem) nebo na webu farnosti: https://khfarnost.cz/cs/babi-kup-mi-zidlicku/.

S přáním hezkého léta vám všem rád žehnám.
P. Jan Uhlíř
arciděkan

AVE_CZ
Reklama
Kutnohorská farnost by ráda rozšířila Církevní školku sv. Jakuba

Kutnohorská farnost by ráda rozšířila Církevní školku sv. Jakuba

13. červenec 2020

Kutná Hora - Římskokatolická farnost - arciděkanství Kutná Hora se rozhodla rozšířit Církevní mateřskou školku sv. Jakuba. Pokles turistického ruchu ale naboural finanční plán a tak se arciděkan P. Jan Uhlíř rozhodl oslovit veřejnost:

Vážení přátelé a příznivci kutnohorské farnosti,

srdečně vás zdravím a obracím se na vás s prosbou o pomoc. Naše farnost se rozhodla rozšířit Církevní mateřskou školu sv. Jakuba. Stavební úpravy a vybavení učebny nás bude stát odhadem 1,5 milionu korun. Vzhledem ke koronavirové krizi, poklesl turistický ruch v chrámu sv. Barbory a tudíž i finanční prostředky farnosti, se kterými jsme na realizaci projektu počítali.

Pokud vám udělá radost podpořit naši školku, můžete přispět darem na farní účet č. 441774319/0800, variabilní symbol 45, do poznámky uveďte DAR ŠKOLKA - VAŠE PŘÍJMENÍ A JMÉNO. Na požádání vám vystavíme potvrzení pro daňové účely.

Bližší informace o sbírce najdete na krátkém osobním videu (pod článkem) nebo na webu farnosti: https://khfarnost.cz/cs/babi-kup-mi-zidlicku/.

S přáním hezkého léta vám všem rád žehnám.
P. Jan Uhlíř
arciděkan