Mažoretky Scarlett Kutná Hora posbíraly v Hořicích řadu medailových umístění

22. duben 2016, 15:31

Hořice - Mažoretky Scarlett Kutná Hora se vrátily z mimořádně úspěšného výletu na kvalifikační kolo Mistrovství České republiky v mažoretkovém sportu, které se konalo v sobotu 16. dubna v Hořicích. Ve všech silně obsazených kategoriích, kde byly nominovány, zvítězily nebo se umístily na pohárových místech. Finále se uskuteční v sobotu 30. dubna 2016 v Kladně.

Výsledky mažoretek Scarlett Kutná Hora

Baby Scarlett - 1. místo
Seniorky - 1. místo
Mini tým seniorky - 1. místo

Duo kadetky (Tereza Beranová + Markéta Matoušková) - 2. místo
Duo seniorky (Danuše Dobiášová + Kateřina Veverková) - 1. místo + cena VIP poroty