PM
Reklama

"Palachovka" opět začne hledat talenty, první castingy už ve středu 7. března

23. únor 2012, 12:09
(aktualizováno: 23. únor 2012, 12:10)

Kutná Hora - A je to tady! Začíná již 3. ročník oblíbené celoškolní soutěže „Palachovka hledá talenty!“. Tentokrát pro rok 2012.

Před dvěma roky jsme dostali, dnes si to už můžeme přiznat, výborný nápad, zrealizovat na půdě naší školy světový projekt. V hlavách a na papíře jsme spojovali několik různých soutěží - "superstar", minitalenty apod. Vybírali jsme, probírali, až se zrodil projekt, který neměl v té době na kutnohorských školách obdoby.

Naše první dítě - "Palachovka hledá talenty 2010!" - nechalo soutěžit pouze jednotlivce. Obory byly a jsou různorodé - zpěv, tanec, dramatizace, přednes, aerobic, hra na hudební nástroje,... Děti z celé školy, všech věkových skupin, si prošly castingem, postoupily do semifinále a ti nejlepší, které vybrala čtyřčlenná porota, složená ze dvou učitelek a dvou žáků, se představili ve velkém finále v tělocvičně školy. O vítězích rozhodovali všichni zúčastnění hosté a diváci. Největším "talentem" se stal tehdejší deváťák Martin Pacák s chlapeckou písní "Beruška".

Další rok, 2011, hledala "Palachovka" talenty už i mezi dvojicemi a skupinami. Vyplatilo se. Zvítězilo taneční hip-hopové duo Milan Vallo a Jan Šimůnek a na druhém místě bylo duo hudební. Také jsme ten rok dali možnost talentům výtvarným. Do soutěže "Kniha – přítel člověka" děti doručily 97 prací a vítězem se stala žákyně tehdejší druhé třídy Tereza Müllerová.

Letos castingy začnou 7. března (další jsou 14. a 21. března). Po celé škole jsou rozvěšeny plakátky informující o této události a školním rozhlasem se linou výzvy. My, autoři a porota, se už moc těšíme, jaká překvapení si pro nás děti připravily. Nebráníme se ani tomu, přivítat v řadách soutěžících žáky jiných škol. Soutěž je přístupna široké veřejnosti. Informace najdete na webových stránkách naší školy.

Takže…Připravit se! Pozor! – Po jarních prázdninách startujeme! 

-myzpalachovky-

.
Komentáře
AVE_CZ
Reklama
vv auto
Reklama
"Palachovka" opět začne hledat talenty, první castingy už ve středu 7. března

"Palachovka" opět začne hledat talenty, první castingy už ve středu 7. března

23. únor 2012
(aktualizováno: 23. únor 2012, 12:10)

Kutná Hora - A je to tady! Začíná již 3. ročník oblíbené celoškolní soutěže „Palachovka hledá talenty!“. Tentokrát pro rok 2012.

Před dvěma roky jsme dostali, dnes si to už můžeme přiznat, výborný nápad, zrealizovat na půdě naší školy světový projekt. V hlavách a na papíře jsme spojovali několik různých soutěží - "superstar", minitalenty apod. Vybírali jsme, probírali, až se zrodil projekt, který neměl v té době na kutnohorských školách obdoby.

Naše první dítě - "Palachovka hledá talenty 2010!" - nechalo soutěžit pouze jednotlivce. Obory byly a jsou různorodé - zpěv, tanec, dramatizace, přednes, aerobic, hra na hudební nástroje,... Děti z celé školy, všech věkových skupin, si prošly castingem, postoupily do semifinále a ti nejlepší, které vybrala čtyřčlenná porota, složená ze dvou učitelek a dvou žáků, se představili ve velkém finále v tělocvičně školy. O vítězích rozhodovali všichni zúčastnění hosté a diváci. Největším "talentem" se stal tehdejší deváťák Martin Pacák s chlapeckou písní "Beruška".

Další rok, 2011, hledala "Palachovka" talenty už i mezi dvojicemi a skupinami. Vyplatilo se. Zvítězilo taneční hip-hopové duo Milan Vallo a Jan Šimůnek a na druhém místě bylo duo hudební. Také jsme ten rok dali možnost talentům výtvarným. Do soutěže "Kniha – přítel člověka" děti doručily 97 prací a vítězem se stala žákyně tehdejší druhé třídy Tereza Müllerová.

Letos castingy začnou 7. března (další jsou 14. a 21. března). Po celé škole jsou rozvěšeny plakátky informující o této události a školním rozhlasem se linou výzvy. My, autoři a porota, se už moc těšíme, jaká překvapení si pro nás děti připravily. Nebráníme se ani tomu, přivítat v řadách soutěžících žáky jiných škol. Soutěž je přístupna široké veřejnosti. Informace najdete na webových stránkách naší školy.

Takže…Připravit se! Pozor! – Po jarních prázdninách startujeme! 

-myzpalachovky-

.
Prohlédnout galerii