3A.CZ s.r.o.
Reklama

Zvon na kostele sv. Jakuba by mohl poprvé odbít v říjnu 2017!

7. leden 2017, 12:58

Kutná Hora - Na kontě sbírky Zvon pro Jakuba je po vánočních svátcích 2 157 849,- Kč. "Je to velké překvapení pro nás pro všechny. Koncem roku darovalo do sbírky velké množství lidí i organizací a firem a to nejen z Kutné Hory. Za celý tým, který se o sbírku staráme, chci všem velmi poděkovat a vyjádřit obrovskou radost," uvedla předsedkyně pracovní skupiny pro veřejnou sbírku Zvon pro Jakuba Malvína Krepsová.

"Je vidět, že těch, které myšlenka pořízení nového zvonu oslovila, je opravdu hodně. Všichni se těšíme, jak v centru Kutné Hory, bude zvon znít. Věřím, že v říjnu letošního roku, se tento náš společný sen vyplní a to díky všem, kteří do sbírky přispěli! Děkujeme," doplnila.

"Předpokládáme, že náklady na pořízení zvonu a jeho vyzdvižení se budou pohybovat kolem tří a půl miliónů korun. Proto jsme se rozhodli obrátit na veřejnost s prosbou o pomoc při shromažďování prostředků formou veřejné sbírky," řekl v květnu 2016 při vyhlášní sbírky kutnohorský arciděkan Jan Uhlíř.

tz
Komentáře
vv auto
Reklama
AVE_CZ
Reklama
Zvon na kostele sv. Jakuba by mohl poprvé odbít v říjnu 2017!

Zvon na kostele sv. Jakuba by mohl poprvé odbít v říjnu 2017!

7. leden 2017

Kutná Hora - Na kontě sbírky Zvon pro Jakuba je po vánočních svátcích 2 157 849,- Kč. "Je to velké překvapení pro nás pro všechny. Koncem roku darovalo do sbírky velké množství lidí i organizací a firem a to nejen z Kutné Hory. Za celý tým, který se o sbírku staráme, chci všem velmi poděkovat a vyjádřit obrovskou radost," uvedla předsedkyně pracovní skupiny pro veřejnou sbírku Zvon pro Jakuba Malvína Krepsová.

"Je vidět, že těch, které myšlenka pořízení nového zvonu oslovila, je opravdu hodně. Všichni se těšíme, jak v centru Kutné Hory, bude zvon znít. Věřím, že v říjnu letošního roku, se tento náš společný sen vyplní a to díky všem, kteří do sbírky přispěli! Děkujeme," doplnila.

"Předpokládáme, že náklady na pořízení zvonu a jeho vyzdvižení se budou pohybovat kolem tří a půl miliónů korun. Proto jsme se rozhodli obrátit na veřejnost s prosbou o pomoc při shromažďování prostředků formou veřejné sbírky," řekl v květnu 2016 při vyhlášní sbírky kutnohorský arciděkan Jan Uhlíř.

tz
%gallery%