Hlavní plesová sezona 2018 je na spadnutí, program regionu najdete v článku

4. leden 2018, 08:11

Kutnohorsko/Kolínsko - V lednu 2018 začne hlavní plesová sezona - program akcí v regionu (Kutná Hora, Kolín, Čáslav, Uhlířské Janovice a další obce na Kutnohosku a Kolínsku) najdete v článku:

Leden

5. ledna - Čáslav, 14. Dobročinný ples Diakonie - foto, video
5. ledna - MSD Kolín, Gymnázium Kolín, 4. A - foto
6. ledna - MSD Kolín, SOŠ a SOU Stavební, T4A - foto
6. ledna - Staré lázně Kolín, 3. reprezentační ples kolínských judistů - foto
6. ledna - Bahno, Myslivecký ples - foto
6. ledna - Hraběšín, Myslivecký ples (Universum) - foto

12. ledna - Lorec, SOŠ a SOU Kutná Hora - foto
12. ledna - Čáslav, 18. Ples Města Čáslav - foto
12. ledna - MSD Kolín, Myslivecký ples - foto
12. ledna - Lomec, Myslivecký ples - foto
12. ledna - Kolín Staré lázně, SZeŠ a SOŠ Poděbrady - 4.C, foto
12. ledna - Šebestenice, Myslivecký ples - foto
13. ledna - Lorec, Myslivecký ples - foto
13. ledna - MSD Kolín, SPŠS a JŠ Kolín - foto
13. ledna - Petrovice, Myslivecký ples - foto
13. ledna - Zbraslavice, Hasičský ples - foto
13. ledna - Hlízov, Myslivecký ples (N. Dvory) - foto
13. ledna - Žleby, Myslivecký ples (U Kosů) - foto
13. ledna - Český Brod, Myslivecký ples MS Vitice - foto

19. ledna - Lorec, SOŠ a SOU řemesel Kutná Hora
19. ledna - Čáslav, VOŠ, SPŠ a Oa Čáslav
19. ledna - MSD Kolín, Gymnázium Kolín, oktáva
19. ledna - Křesetice, Myslivecký ples Křesetice
19. ledna - Ovčáry, Obecní ples
19. ledna - Staré Lázně Kolín, Ples SOU Společného stravování Poděbrady
20. ledna - Čáslav, Ples JUDO Čáslav
20. ledna - MSD Kolín, 26. ples Města Kolín
20. ledna - Zruč n. S., 11. Městský ples
20. ledna - Bahno, Hasičský ples
20. ledna - Potěhy, 1. Obecní ples
20. ledna - Církvice, Hasičský ples
20. ledna - Žehušice, Myslivecký ples
20. ledna - Vlkaneč, Myslivecký ples
20. ledna - Kácov, Hasičský ples
20. ledna - Golčův Jeníkov, Hasičský ples
20. ledna - Kutná Hora, od 15 hodin dětský karneval v sokolovně
20. ledna - Bečváry, Myslivecký ples
20. ledna - Kouřim, Hasičský ples

26. ledna - Lorec, Gymnázium Jiřího Ortena
26. ledna - Čáslav, SOŠ a SOU dopravní Čáslav
26. ledna - MSD Kolín, Obchodní akademie Kolín, 4.A
26. ledna - Žleby, Rybářský ples (U Kosů)
26. ledna - Malín, SOŠ a SOU řemesel Kutná Hora
26. ledna - Chotusice, Myslivecký ples
27. ledna - Lorec, Fotbalový ples Sparta Kutná Hora
27. ledna - Svatý Mikuláš, Hasičský ples
27. ledna - MSD Kolín, SŠ a VOŠ Zdravotní
27. ledna - Tři Dvory, Myslivecký ples
27. ledna - Zruč n. S., 11. Reprezentační ples - Centrin
27. ledna - Potěhy, Hasičský ples okrsku č. 7
27. ledna - Souňov, Myslivecký ples
27. ledna - Červené Janovice, Myslivecký ples
27. ledna - Výčapy, Okrskový hasičský ples
27. ledna - Veltruby, VII. Obecní společenský ples

Únor

2. února - Čáslav, SOŠ a SOU dopravní Čáslav
2. února - Bratčice, Sportovní ples
2. února - Starkoč, Starkočský ples (hraje Faust band)
2. února - Staré lázně Kolín, Maturitní ples OSSP Kolín
3. února - Lorec, Církevní gymnázium Kutná Hora
3. února - MSD Kolín, Gymnázium Nymburk
3. února - Paběnice, Sportovní ples
3. února - Kaňk, Baštovský ples
3. února - Vlkaneč, Maškarní ples
3. února - Kácov, Ples sportovců
3. února - Staré lázně Kolín, SOŠ Multimediálních studií Poděbrady
3. února - Velim, Sokolský ples

9. února - Lorec, VOŠ a SPŠ Kutná Hora
9. února - Čáslav, Gymnázium a Sošpg Čáslav
9. února - MSD Kolín, Obchodní akademie Kolín, 4.B
9. února - Močovice, Hasičský ples
10. února - Lorec, 4. Společný ples neziskových organizací
10. února - Čáslav, Ples FK Čáslav
10. února - MSD Kolín, SOŠ a SOU Informatiky a spojů
10. února - Ovčáry, Fotbalový ples
10. února - Zbraslavice, Rybářský ples
10. února -Žehušice, Školní ples

16. února - Lorec, VOŠ a SPŠ Kutná Hora
16. února - Čáslav, Gymnázium a Sošpg Čáslav
16. února - MSD Kolín, Gymnázium Kolín
16. února - Uhlířské Janovice, Hasičský bál
16. února - Chotusice, Sportovní ples
16. února - Staré lázně Kolín, SOŠ Liblice
17. února - Lorec, Gymnázium Jiřího Ortena
17. února - Čáslav, SZeŠ Čáslav
17. února - MSD Kolín, Jezdecký ples
17. února - Křesetice, Hasičský ples Křesetice
17. února - Výčapy, Obecní ples
17. února - Kaňk, Sokolské šibřinky
17. února - Potěhy, Sportovní ples
17. února - Kácov, Dětský karneval hasiči, večer pro dospělé
17. února - Velim, Maškarní ples
17. února - Staré lázně Kolín, Zdravotní škola Kolín 4LA
18. února - Lorec, Dětský karneval

22. února - MSD Kolín, Gymnázium Český Brod
23. února - MSD Kolín, Ples nosatých
23. února - Tupadly, Sportovní ples TJ Star
23. února - Žleby, Hasičský ples (Šumava)
23. února - Bratčice, Hasičský ples
24. února - Bahno, Obecní ples
24. února - Močovice, Masopustní průvod
24. února - Církvice, Karneval SK Církvice
25. února - Církvice, Dětský karneval od 14 hodin

Březen

2. března - MSD Kolín, Rybářský ples
3. března - Čáslav, Ples Mikroregionu Čáslavsko
3. března - MSD Kolín, SZŠ a VOŠ Zdravotní Kolín
3. března - Močovice, Maškarní ples (od 13 hodin i dětský karneval)
3. března - Hlízov, Hasičský ples okresku č. 2
3. března - Vlkaneč, Sportovní ples TJ Sokol Vlkaneč

9. března - Lorec, Gymnázium Jiřího Ortena
9. března - MSD Kolín, Obchodní akademie Kolín 4.C
10. března - Lorec, "Nahoře dole" ples
10. března - MSD Kolín, SOŠ a SOU Stavební
10. března - Paběnice, Společenský ples
10. března - Křesetice, Karneval pro dospělé
10. března - Svatý Mikuláš, Sportovní ples
10. března - Velim, Velimský ples
10. března - Staré lázně Kolín, Ples MMA & Pitbull Kolín
11. března - Křesetice, Odpolední karneval pro děti
11. března - Svatý Mikuláš, Odpolední karneval pro děti (od 14)

16. března - MSD Kolín, SOŠ a SOU Informatiky a spojů 4TA a 4TB
16. března - U. Janovice, Ples Města Uhlířské Janovice
17. března - MSD Kolín, Ples Oblastní nemocnice Kolín
17. března - Zbraslavice, Hasičský karneval (od 14 i pro děti)
17. března - Lorec, Taneční ples
17. března - Lomec, Hasičský ples
17. března - Potěhy, Hasičský ples
17. března - Žehušice, Hasičský ples okrsku č. 1 Kačina

23. března - Tupadly, 6. Reprezentační ples obce
24. března - Lorec, Rybářský ples
24. března - Hlízov, Maškarní bál
24. března - Kácov, Sokolské šibřinky

Duben

1. dubna - Bratčice, Velikonoční zábava
7. dubna - MSD Kolín, Jarní bál drobných podnikatelů a živnostníků
13. dubna - MSD Kolín, Ples Letecké základny Čáslav

Nenašli jste v programu svůj ples? Dejte nám vědět na rene@svoboda.info

René Svoboda
Komentáře
Hlízov - vložil Renda - 8. leden 2018, 21:02

Děkujeme, doplnil jsem :)

Hlízov - vložil Karneval Hlízov - 8. leden 2018, 11:24

Maškarní bál - Hlízov 24.03.2018
Děkujeme!

Bratčice - vložil Renda - 7. leden 2018, 19:43

Děkujeme do Bratčic, doplnil jsem :)

Vložit nový komentář

Pro vložení komentáře se prosím zaregistrujte nebo se přihlašte.

vv auto
Reklama
GASK
Reklama
Hlavní plesová sezona 2018 je na spadnutí, program regionu najdete v článku

Hlavní plesová sezona 2018 je na spadnutí, program regionu najdete v článku

4. leden 2018

Kutnohorsko/Kolínsko - V lednu 2018 začne hlavní plesová sezona - program akcí v regionu (Kutná Hora, Kolín, Čáslav, Uhlířské Janovice a další obce na Kutnohosku a Kolínsku) najdete v článku:

Leden

5. ledna - Čáslav, 14. Dobročinný ples Diakonie - foto, video
5. ledna - MSD Kolín, Gymnázium Kolín, 4. A - foto
6. ledna - MSD Kolín, SOŠ a SOU Stavební, T4A - foto
6. ledna - Staré lázně Kolín, 3. reprezentační ples kolínských judistů - foto
6. ledna - Bahno, Myslivecký ples - foto
6. ledna - Hraběšín, Myslivecký ples (Universum) - foto

12. ledna - Lorec, SOŠ a SOU Kutná Hora - foto
12. ledna - Čáslav, 18. Ples Města Čáslav - foto
12. ledna - MSD Kolín, Myslivecký ples - foto
12. ledna - Lomec, Myslivecký ples - foto
12. ledna - Kolín Staré lázně, SZeŠ a SOŠ Poděbrady - 4.C, foto
12. ledna - Šebestenice, Myslivecký ples - foto
13. ledna - Lorec, Myslivecký ples - foto
13. ledna - MSD Kolín, SPŠS a JŠ Kolín - foto
13. ledna - Petrovice, Myslivecký ples - foto
13. ledna - Zbraslavice, Hasičský ples - foto
13. ledna - Hlízov, Myslivecký ples (N. Dvory) - foto
13. ledna - Žleby, Myslivecký ples (U Kosů) - foto
13. ledna - Český Brod, Myslivecký ples MS Vitice - foto

19. ledna - Lorec, SOŠ a SOU řemesel Kutná Hora
19. ledna - Čáslav, VOŠ, SPŠ a Oa Čáslav
19. ledna - MSD Kolín, Gymnázium Kolín, oktáva
19. ledna - Křesetice, Myslivecký ples Křesetice
19. ledna - Ovčáry, Obecní ples
19. ledna - Staré Lázně Kolín, Ples SOU Společného stravování Poděbrady
20. ledna - Čáslav, Ples JUDO Čáslav
20. ledna - MSD Kolín, 26. ples Města Kolín
20. ledna - Zruč n. S., 11. Městský ples
20. ledna - Bahno, Hasičský ples
20. ledna - Potěhy, 1. Obecní ples
20. ledna - Církvice, Hasičský ples
20. ledna - Žehušice, Myslivecký ples
20. ledna - Vlkaneč, Myslivecký ples
20. ledna - Kácov, Hasičský ples
20. ledna - Golčův Jeníkov, Hasičský ples
20. ledna - Kutná Hora, od 15 hodin dětský karneval v sokolovně
20. ledna - Bečváry, Myslivecký ples
20. ledna - Kouřim, Hasičský ples

26. ledna - Lorec, Gymnázium Jiřího Ortena
26. ledna - Čáslav, SOŠ a SOU dopravní Čáslav
26. ledna - MSD Kolín, Obchodní akademie Kolín, 4.A
26. ledna - Žleby, Rybářský ples (U Kosů)
26. ledna - Malín, SOŠ a SOU řemesel Kutná Hora
26. ledna - Chotusice, Myslivecký ples
27. ledna - Lorec, Fotbalový ples Sparta Kutná Hora
27. ledna - Svatý Mikuláš, Hasičský ples
27. ledna - MSD Kolín, SŠ a VOŠ Zdravotní
27. ledna - Tři Dvory, Myslivecký ples
27. ledna - Zruč n. S., 11. Reprezentační ples - Centrin
27. ledna - Potěhy, Hasičský ples okrsku č. 7
27. ledna - Souňov, Myslivecký ples
27. ledna - Červené Janovice, Myslivecký ples
27. ledna - Výčapy, Okrskový hasičský ples
27. ledna - Veltruby, VII. Obecní společenský ples

Únor

2. února - Čáslav, SOŠ a SOU dopravní Čáslav
2. února - Bratčice, Sportovní ples
2. února - Starkoč, Starkočský ples (hraje Faust band)
2. února - Staré lázně Kolín, Maturitní ples OSSP Kolín
3. února - Lorec, Církevní gymnázium Kutná Hora
3. února - MSD Kolín, Gymnázium Nymburk
3. února - Paběnice, Sportovní ples
3. února - Kaňk, Baštovský ples
3. února - Vlkaneč, Maškarní ples
3. února - Kácov, Ples sportovců
3. února - Staré lázně Kolín, SOŠ Multimediálních studií Poděbrady
3. února - Velim, Sokolský ples

9. února - Lorec, VOŠ a SPŠ Kutná Hora
9. února - Čáslav, Gymnázium a Sošpg Čáslav
9. února - MSD Kolín, Obchodní akademie Kolín, 4.B
9. února - Močovice, Hasičský ples
10. února - Lorec, 4. Společný ples neziskových organizací
10. února - Čáslav, Ples FK Čáslav
10. února - MSD Kolín, SOŠ a SOU Informatiky a spojů
10. února - Ovčáry, Fotbalový ples
10. února - Zbraslavice, Rybářský ples
10. února -Žehušice, Školní ples

16. února - Lorec, VOŠ a SPŠ Kutná Hora
16. února - Čáslav, Gymnázium a Sošpg Čáslav
16. února - MSD Kolín, Gymnázium Kolín
16. února - Uhlířské Janovice, Hasičský bál
16. února - Chotusice, Sportovní ples
16. února - Staré lázně Kolín, SOŠ Liblice
17. února - Lorec, Gymnázium Jiřího Ortena
17. února - Čáslav, SZeŠ Čáslav
17. února - MSD Kolín, Jezdecký ples
17. února - Křesetice, Hasičský ples Křesetice
17. února - Výčapy, Obecní ples
17. února - Kaňk, Sokolské šibřinky
17. února - Potěhy, Sportovní ples
17. února - Kácov, Dětský karneval hasiči, večer pro dospělé
17. února - Velim, Maškarní ples
17. února - Staré lázně Kolín, Zdravotní škola Kolín 4LA
18. února - Lorec, Dětský karneval

22. února - MSD Kolín, Gymnázium Český Brod
23. února - MSD Kolín, Ples nosatých
23. února - Tupadly, Sportovní ples TJ Star
23. února - Žleby, Hasičský ples (Šumava)
23. února - Bratčice, Hasičský ples
24. února - Bahno, Obecní ples
24. února - Močovice, Masopustní průvod
24. února - Církvice, Karneval SK Církvice
25. února - Církvice, Dětský karneval od 14 hodin

Březen

2. března - MSD Kolín, Rybářský ples
3. března - Čáslav, Ples Mikroregionu Čáslavsko
3. března - MSD Kolín, SZŠ a VOŠ Zdravotní Kolín
3. března - Močovice, Maškarní ples (od 13 hodin i dětský karneval)
3. března - Hlízov, Hasičský ples okresku č. 2
3. března - Vlkaneč, Sportovní ples TJ Sokol Vlkaneč

9. března - Lorec, Gymnázium Jiřího Ortena
9. března - MSD Kolín, Obchodní akademie Kolín 4.C
10. března - Lorec, "Nahoře dole" ples
10. března - MSD Kolín, SOŠ a SOU Stavební
10. března - Paběnice, Společenský ples
10. března - Křesetice, Karneval pro dospělé
10. března - Svatý Mikuláš, Sportovní ples
10. března - Velim, Velimský ples
10. března - Staré lázně Kolín, Ples MMA & Pitbull Kolín
11. března - Křesetice, Odpolední karneval pro děti
11. března - Svatý Mikuláš, Odpolední karneval pro děti (od 14)

16. března - MSD Kolín, SOŠ a SOU Informatiky a spojů 4TA a 4TB
16. března - U. Janovice, Ples Města Uhlířské Janovice
17. března - MSD Kolín, Ples Oblastní nemocnice Kolín
17. března - Zbraslavice, Hasičský karneval (od 14 i pro děti)
17. března - Lorec, Taneční ples
17. března - Lomec, Hasičský ples
17. března - Potěhy, Hasičský ples
17. března - Žehušice, Hasičský ples okrsku č. 1 Kačina

23. března - Tupadly, 6. Reprezentační ples obce
24. března - Lorec, Rybářský ples
24. března - Hlízov, Maškarní bál
24. března - Kácov, Sokolské šibřinky

Duben

1. dubna - Bratčice, Velikonoční zábava
7. dubna - MSD Kolín, Jarní bál drobných podnikatelů a živnostníků
13. dubna - MSD Kolín, Ples Letecké základny Čáslav

Nenašli jste v programu svůj ples? Dejte nám vědět na rene@svoboda.info

René Svoboda
%gallery%