PM
Reklama

TIP: Baví Vás práce s lidmi? Staňte se konzultantem pobočky T-Mobile na prodejně v Kolíně, Čáslavi či Kutné Hoře

17. říjen 2018, 12:23

Kolín - Společnost 3A.cz provozuje franšízové prodejny pro telekomunikačního operátora T-Mobile.   

„V rámci regionálního zastoupení společnosti T-Mobile je naším cílem zajišťovat kvalitní prodej všech nabízených služeb se zaměřením na spokojenost zákazníka. Proto hledáme šikovné lidi, kteří náš tým doplní jako Konzultant pobočky T-Mobile pro prodejny v Kolíně, Kutné Hoře a Čáslavi,“ uvedl regionální manažer Václav Kratina.   

Zajímají Vás nové komunikační technologie? 

Baví Vás práce s lidmi? 

Chcete se stát důležitým spojovacím článkem mezi silným telekomunikačním operátorem T-Mobile a jeho zákazníky? 

Jste soutěživí a rádi zdoláváte výzvy? 

Chcete být odměňování za to, co firmě přinesete?

Pokud ano, přidejte se k nám!!! 

Kompletní informace o nabízené pozici naleznete zde! 

O společnosti 3A.CZ: 

Společnost 3A.CZ provozuje franšízové prodejny pro telekomunikačního operátora T-Mobile. V rámci regionálního zastoupení společnosti T-Mobile je naším cílem zajišťovat kvalitní prodej všech nabízených služeb se zaměřením na spokojenost zákazníka.

Komerční sdělení, PR text
AVE_CZ
Reklama
TIP: Baví Vás práce s lidmi? Staňte se konzultantem pobočky T-Mobile na prodejně v Kolíně, Čáslavi či Kutné Hoře

TIP: Baví Vás práce s lidmi? Staňte se konzultantem pobočky T-Mobile na prodejně v Kolíně, Čáslavi či Kutné Hoře

17. říjen 2018

Kolín - Společnost 3A.cz provozuje franšízové prodejny pro telekomunikačního operátora T-Mobile.   

„V rámci regionálního zastoupení společnosti T-Mobile je naším cílem zajišťovat kvalitní prodej všech nabízených služeb se zaměřením na spokojenost zákazníka. Proto hledáme šikovné lidi, kteří náš tým doplní jako Konzultant pobočky T-Mobile pro prodejny v Kolíně, Kutné Hoře a Čáslavi,“ uvedl regionální manažer Václav Kratina.   

Zajímají Vás nové komunikační technologie? 

Baví Vás práce s lidmi? 

Chcete se stát důležitým spojovacím článkem mezi silným telekomunikačním operátorem T-Mobile a jeho zákazníky? 

Jste soutěživí a rádi zdoláváte výzvy? 

Chcete být odměňování za to, co firmě přinesete?

Pokud ano, přidejte se k nám!!! 

Kompletní informace o nabízené pozici naleznete zde! 

O společnosti 3A.CZ: 

Společnost 3A.CZ provozuje franšízové prodejny pro telekomunikačního operátora T-Mobile. V rámci regionálního zastoupení společnosti T-Mobile je naším cílem zajišťovat kvalitní prodej všech nabízených služeb se zaměřením na spokojenost zákazníka.

Komerční sdělení, PR text