V Církvici zavedli povinné nošení roušek na úřad, poštu, knihovnu i do obchodu

9. červenec 2020, 09:39

Církvice - "Dnes jsem obdržel informaci z Krajské hygienické stanice, že v jedné rodině v naší obci máme potvrzen výskyt nákazy COVID - 19," uvedl starosta Církvice Jiří Volenec na sociální síti.

Z těchto důvodů zavedl tato opatření: "Na obecní úřad, místní poštu, knihovnu a obchod COOP s okamžitou platností nařizuji nošení roušek. Doporučuji dodržovat rozestupy a důkladně používat dezinfekční prostředky," zdůraznil starosta.

AVE_CZ
Reklama
V Církvici zavedli povinné nošení roušek na úřad, poštu, knihovnu i do obchodu

V Církvici zavedli povinné nošení roušek na úřad, poštu, knihovnu i do obchodu

9. červenec 2020

Církvice - "Dnes jsem obdržel informaci z Krajské hygienické stanice, že v jedné rodině v naší obci máme potvrzen výskyt nákazy COVID - 19," uvedl starosta Církvice Jiří Volenec na sociální síti.

Z těchto důvodů zavedl tato opatření: "Na obecní úřad, místní poštu, knihovnu a obchod COOP s okamžitou platností nařizuji nošení roušek. Doporučuji dodržovat rozestupy a důkladně používat dezinfekční prostředky," zdůraznil starosta.