Základní a mateřskou školu Suchdol si můžete prohlédnout alespoň ve videu

24. únor 2021, 07:28

Suchdol - Bez pár týdnů celý rok zůstává většina žáků v ČR doma a vzdělává se formou on-line výukou. Komplikovaná je také návštěva školských zařízení a tak ZŠ a MŠ Suchdol příšla s nabídkou prohlídky školy ve videu.

"V současné nelehké době, kdy nás nemůžete osobně navštívit, jsme se rozhodli přenést informace o dění v naší škole k Vám domů. Pojďte s námi být a žít," zve ředitelka školy Renata Novotná. Zápis do suchdolské školy bude ve dnech 15. a 16. dubna 2021.

Můžete sledovat webové stránky školy www.zssuchdolkh.cz a nový facebookový profil https://www.facebook.com/suchdolskazs

tz, res
AVE_CZ
Reklama
Základní a mateřskou školu Suchdol si můžete prohlédnout alespoň ve videu

Základní a mateřskou školu Suchdol si můžete prohlédnout alespoň ve videu

24. únor 2021

Suchdol - Bez pár týdnů celý rok zůstává většina žáků v ČR doma a vzdělává se formou on-line výukou. Komplikovaná je také návštěva školských zařízení a tak ZŠ a MŠ Suchdol příšla s nabídkou prohlídky školy ve videu.

"V současné nelehké době, kdy nás nemůžete osobně navštívit, jsme se rozhodli přenést informace o dění v naší škole k Vám domů. Pojďte s námi být a žít," zve ředitelka školy Renata Novotná. Zápis do suchdolské školy bude ve dnech 15. a 16. dubna 2021.

Můžete sledovat webové stránky školy www.zssuchdolkh.cz a nový facebookový profil https://www.facebook.com/suchdolskazs

tz, res