Druhá výhra čáslavských starších dorostenců doma, v utkání padlo šest žlutých karet!

27. září 2022, 07:30

Čáslav - Starší dorostenci FK Čáslav nastoupili na stadionu ve Vodrantech k osmému mistrovskému utkání ČDD U 19 sezony 2022/23. Hostili družstvo TJ Praha/Háje JM. V družstvu FK Čáslav U19 hraje zručský Jiří Filip.

FK Čáslav – TJ Praha/Háje JM 3:1 (2:1)
Branky: 11. Roček, 44. Paták (PK), 78. Šejvl – 23. Slavík. Rozhodčí: Vnuk – Chalupa, Babák. ŽK: 60. Havránek, 87. Šusta, 86. Lanc -  87. Slavík, 43. Zeithaml, 60. Veselý. Diváci: 32. Poločas: 2:1.
Sestava FK: Málek – Filip, Kubín, Šejvl (85. Šusta), Havránek – Roubíček (70. M. Hájek), Spáčil, Paták, Houfek – Varga (46. Lanc), Roček. Trenér: Jan Spáčil.

jot – foto: Josef Tůma