Foto, video: Na jarním setkání si bývalí pracovníci Avie opět připomněli staré časy

15. květen 2026, 06:28

Sedlec - Bývalí zaměstnanci podniku Avia Kutná Hora se sešli na tradičním jarním setkání v sedlecké restauraci U Zlatého lva. Přestože se kvůli virózám a omluvenkám tentokrát sešlo pouze 28 účastníků, panovala po celé odpoledne příjemná a přátelská atmosféra.

Účastníci společně zavzpomínali na léta strávená v podniku, nechybělo ani společné zpívání a debaty nad starými zážitky. „I když nás bylo méně, setkání se opět velmi vydařilo a všichni jsme si ho užili,“ uvedla jedna z organizátorek Věra Kalousová.

Poděkování patřilo také personálu restaurace za vstřícnou obsluhu. „Velmi děkujeme ochotné obsluze restaurace U Zlatého lva. Díky nim jsme se cítili opravdu dobře,“ doplnila Hana Střihavková.

Účastníci se už nyní těší na další společné setkání, které plánují opět na podzim.

Foto, video Věra Kalousová

Galerie
Předchozí Následující
AVE_CZ
Reklama
Foto, video: Na jarním setkání si bývalí pracovníci Avie opět připomněli staré časy

Foto, video: Na jarním setkání si bývalí pracovníci Avie opět připomněli staré časy

15. Květen 2026

Sedlec - Bývalí zaměstnanci podniku Avia Kutná Hora se sešli na tradičním jarním setkání v sedlecké restauraci U Zlatého lva. Přestože se kvůli virózám a omluvenkám tentokrát sešlo pouze 28 účastníků, panovala po celé odpoledne příjemná a přátelská atmosféra.

Účastníci společně zavzpomínali na léta strávená v podniku, nechybělo ani společné zpívání a debaty nad starými zážitky. „I když nás bylo méně, setkání se opět velmi vydařilo a všichni jsme si ho užili,“ uvedla jedna z organizátorek Věra Kalousová.

Poděkování patřilo také personálu restaurace za vstřícnou obsluhu. „Velmi děkujeme ochotné obsluze restaurace U Zlatého lva. Díky nim jsme se cítili opravdu dobře,“ doplnila Hana Střihavková.

Účastníci se už nyní těší na další společné setkání, které plánují opět na podzim.

Foto, video Věra Kalousová

Prohlédnout galerii