9. květen 2022, 11:47

Čáslav - Setkání "starých pánů" FK Čáslav a Sparty Kutná Hora předcházelo v neděli odpoledne derby utkání A-týmu mužů. Skvělé počasí, pohodová atmosféra a mnohé nadstandardní výkony hráčů. Co víc si přát? V prvním poločase vzájemného duelu snad jen branky.

Ve druhém dějství se nakonec diváci dočkali i gólů a oba týmy se nakonec rozešly smírným výsledkem 3:3!

Po skončení vzájemného přátelského zápasu pak fotbalisté obou týmů společně poseděli v prostorech VIP zázemí čáslavského fotbalového klubu, kde pro ně bylo připraveno občerstvení. Následně pak bývalí fotbalisté sledovali hlavní zápas A-týmů obou celků, ve kterém si Čáslav dokráčela pro vítězství 4:1.