Domaro
Reklama

Plesy

Foto: Sportovcům z Potěh zahrála na plese skupina Starý Klády

10. únor 2019, 02:27 - Potěhy - Sportovní ples uspořádala TJ Sokol Potěhy v sobotu v pohostinství Na Špýchaře. O předtančení se postarala děvčata z KTM - twirl team Kutná Hora, potom už se tančilo za udebního doprovodu skupiny Starý Klády.

Foto: V pátek patřil Lorec hlavně kutnohorským průmyslovákům

10. únor 2019, 01:54 - Kutná Hora - Maturitní ples VOŠ a SPŠ Kutná Hora se uskutečnil v pátek 8. února. Pro šerpy si přišli studenti tříd IT4 a E4C. K tanci a poslechu zahrála Jana Bechyňová s jejím Paragrafem 202.

Foto: V němčickém Vigvamu se v pátek tančilo na Obecním plese

9. únor 2019, 12:10 - Němčice - První Obecní ples se ve Vigvamu konal v pátek 8. února. K tanci i poslechu zahrál přítomným Taneční orchestr TOX. Atmosféru akce zachytil svým objektivem David Poláček.

Foto: Na Obecním plese ve Starkoči to pořádně rozbalili v pátek!

9. únor 2019, 00:33 - Starkoč - Obecní ples ve Starkoči připravili na pátek. Samozřejmostí byla bohaá tombola, k tanci a poslechu zahrála skupina Faust band a v nepřetržitém provozu bylo také vyhlášené "Peklo".

Foto: Hasiči v Močovicích si užili svou společenskou událost

9. únor 2019, 00:18 - Močovice - Na Hasičském plese se v pátek sešli členové SDH Močovice. K tanci a poslechu jim zahrála skupina Universum, užili si také bohatou tombolu.

Foto: Na bratčickém plese bylo pořádně veselo, párty rozjela kapela Starý klády

5. únor 2019, 15:15 - Bratčice - Na pátečním plese v Bratčicích zahrála skupina Starý klády. Zajímavá byla i připravená tombola - každý los vyhrál!

Foto: Ve Velimi se v sobotu tančilo na Sokolském plese

4. únor 2019, 08:09 - Velim - Sokolský ples se v místní sokolovně konal v sobotu 2. února. K tanci i poslech zahrála kapela Faustband. akci jsme navštívili s redakčním objektivem.

Foto: V Hlízově patřil společenský sál v sobotu hasičům

4. únor 2019, 07:43 - Hlízov - Okrskový ples hasičů se v sobotu 2. února uskutečnil v Kulturním domě v Hlízově. K tanci a poslechu zahrála skupina Paragraf 202 s Janou Bechyňovou.

Foto: Kutnohorští fotbalisté oslavili své sportovní úspěchy na fotbalovém plese

3. únor 2019, 12:25 - Kutná Hora – Již druhý ročník plesu kutnohorských fotbalistů se uskutečnil v sobotu 2. února v prostorách KD Lorec. Během večera zahrál Petr Štolba alias Pekař, nechyběla kapela KH Band, či fotbalový freestyle nebo Twer…

Foto: Sokolskému plesu v Sokolči zahrála kapela Holiday Express

3. únor 2019, 10:27 - Sokoleč - Sokolský ples se v místní sokolovně konal v sobotu 2. února. K tanc i poslechu zahrála kapela Holiday Express. akci jsme navštívili s redakčním objektivem.

Foto: Kulturák v sobotu patřil maturitnímu plesu kolínských gymnazistů

3. únor 2019, 09:43 - Kolín - Maturitní ples Gymnázia Kolín se v Městském společenském domě konal v sobotu 2. února. Akci jsme navštívili s redakčním objektivem.

Foto, video: Sportovní ples TJ Sokol Paběnice okořenilo neotřelé předtančení fotbalistů!

3. únor 2019, 01:54 - Paběnice - TJ Sokol Paběnice naplánovala na sobotu 3. února "Sportovní ples. V paběnické sokolovně zahrála skupina Laura a ještě před tím, než došlo na vyhlášeních nejlepších hráčů minulé sezóny a osobností klubu, pobav…

Foto: Sál ve Svatém Mikuláši patřil v sobotu zejména hasičům

3. únor 2019, 01:47 - Svatý Mikuláš - Hasičský ples ve Svatém Mikuláši uspořádal místní SDH. K tanci a poslechu zahrála skupina Lady & Gentleman.

Foto: Maskám na karnevale ve Vlkanči zahrála domácí skupina Na Plech

3. únor 2019, 01:41 - Vlkaneč - Na sobotním karnevale ve Vlkanči se sešla řada zajímavých masek, kterým k tanci i rozpustilému dovádění zahrála skupina Na Plech.

Foto: Maturanti kolínských Spojů si pro svůj ples vybrali Staré lázně

2. únor 2019, 16:20 - Kolín - Maturitní ples tříd 4CB a 4M Střední odborné školy informatiky a spojů Kolín se ve Starých lázních konal v pátek 1. února. Atmosféru akce svým objektivem zachytil fotoreportér Svoboda.info Pouliční fotograf.

AVE_CZ
Reklama
Domaro
Reklama