Sport

V turnaji přípravek v Lorci zvítězil Kolín, na zápas Barcelona - Porto pojede Michal Exner

20. červen 2011, 08:41 - Kutná Hora - Sparta Kutná Hora připravila na sobotu fotbalový turnaj minižáků ročníku narození 2002 a mladších. O prvenství zápolilo deset týmů, extra cena byla připravená pro nejlepšího střelce - zájezd na zápas Audi C…

Čáslavští porazili Vlašim i podruhé, po přestávce otočili poločasové vedené soupeře 1:0

11. červen 2011, 23:28 - Čáslav - Parádním druhým poločasem fotbalisté FC Zenit Čáslav v sobotu zlomili odpor FC Graffin Vlašim a po brankách Macka a Špidlena zvítězili 2:1. Druholigový ročník 2010 - 2011 tak uzavřeli vítězně.Více inform…

Fotbalisté Sparty Kutná Hora rázně vykročili za záchranou, doma porazili SK Rakovník

5. červen 2011, 20:52 - Kutná Hora - Ve 28. kole krajského přeboru fotbalisté Sparty Kutná Hora zvládli klíčový zápas a na svém trávníku v neděli porazili SK Rakovník 4:1 (2:0).Bližší informace k zápasu najdete zde.