Foto: Fotbalová letní příprava šla stranou, v sobotu se hrál turnaj Pukma Cup

27. červenec 2013, 14:57
(aktualizováno: 29. červenec 2013, 10:17)

Červené Janovice - Vrchol letní turnajové sezony je tu. Na hřišti Sokola Červené Janovice se v sobotu 27. července hrál 16. ročník turnaje v malé kopané Pukma Cup. Akce si vydobyla takové renomé, že řada fotbalových týmů Kutnohorska neplánuje na poslední červencový víkend žádný přátelský zápas. Mezi fotbalisty v Červených Janovicích jste tak mohli vidět hráče Kutné Hory nebo například Štěpána Kacafírka.

Prvenství z loňského ročníku se podařilo obhájit týmu Sborná!

Konečné pořadí 16. ročníku:
1. Sborná
2. Players
3. Hostinec U Petříků
4. Restaurace Na Valech
5. Kobylnice
6. Žabáci
7. Hokejky
8. Blankyt
9. Skillerz
10. Nové Dvory
11. Viktorka
12. Hotel Hubert
13. Bonus Coitus
14. Forza Jiskra
15. Buřti
16. FC Ňuňas
17. Big Boss
18. Sklípek Horky
19. Soča Juniors
20. Křesetice
21. Trpaslíci
22. Stavitelství Mutl
23. FC Jirkov 2000
24. 1. FC Ponoze

Sestava medailistů

Sborná: Václav Vavřička, Jan Vladyka, Daniel Prchal, Ondřej Machala, Arnošt Holeta, Jan Mikula, Martin Trpišovský, Jiří Sedláček, Pavel Plesl, Martin Turek, Václav Vavrinov.
Players: Lukáš Korejtko, Štěpán Kacafírek, Petr Jeníček, Tomáš Kozel, Milan Vrána, Radek Procházka, Lukáš Jirků, Jakub Oliva, Michal Procházka.
Hostinec U Petříků: Miroslav Vocel, Lukáš Šindelář, Michal Bláha, Tomáš Lev, David Dastych, Dominik Martinek, Lukáš Valdman, Robin Vocel, Milan Antoš, Michal Pašiak.

Individuální ceny

Během závěrečného ceremoniálu, jenž se uskutečnil několik okamžiků po dohrání dramatického finále, se dočkali ocenění také jednotliví fotbalisté. Cenu pro nejlepšího gólmana získal Miroslav Vocel (Hostinec U Petříků). Jako nejlepšího hráče turnaje organizátoři vyhodnotili Petra Jeníčka (Players). Ocenění převzal také nejstarší účastník sportovního klání Jaroslav Pálek (FC Jirkov 2000 - ročník narození 1967). Benjamínkem se stala Markéta Jehličková (Trpaslíci - ročník narození 1997).

Galerie dosavadních vítězů

1. ročník - Křesetice A (1998)
2. ročník - Křesetice A (1999)
3. ročník - Opatovice I (2000)
4. ročník - FC Benešovka (2001)
5. ročník - FC Benešovka (2002)
6. ročník - Paběnice (2003)
7. ročník - Blankyt (2004)
8. ročník - Dačický 1573 (2005)
9. ročník - Olympia Kutná Hora (2006)
10. ročník - 1. FC Naděje (2007)
11. ročník - Restaurace Na Valech (2008)
12. ročník - Olympia Kutná Hora (2009)
13. ročník - Nové Dvory (2010)
14. ročník - 1. FC Naděje (2011)
15. ročník - Sborná (2012)
16. ročník - Sborná (2013)

res, tz
Galerie
Předchozí Následující
Komentáře
Pukma Cup 2013 - vložil Luboš Hájek - 28. červenec 2013, 22:50

http://www.cervene-janovice-fotbal.cz/clanky/pukma-cup/ruda-masina-se-nezadrhla-ani-pri-tropickych-teplotach.html

AVE_CZ
Reklama
Foto: Fotbalová letní příprava šla stranou, v sobotu se hrál turnaj Pukma Cup

Foto: Fotbalová letní příprava šla stranou, v sobotu se hrál turnaj Pukma Cup

27. červenec 2013
(aktualizováno: 29. červenec 2013, 10:17)

Červené Janovice - Vrchol letní turnajové sezony je tu. Na hřišti Sokola Červené Janovice se v sobotu 27. července hrál 16. ročník turnaje v malé kopané Pukma Cup. Akce si vydobyla takové renomé, že řada fotbalových týmů Kutnohorska neplánuje na poslední červencový víkend žádný přátelský zápas. Mezi fotbalisty v Červených Janovicích jste tak mohli vidět hráče Kutné Hory nebo například Štěpána Kacafírka.

Prvenství z loňského ročníku se podařilo obhájit týmu Sborná!

Konečné pořadí 16. ročníku:
1. Sborná
2. Players
3. Hostinec U Petříků
4. Restaurace Na Valech
5. Kobylnice
6. Žabáci
7. Hokejky
8. Blankyt
9. Skillerz
10. Nové Dvory
11. Viktorka
12. Hotel Hubert
13. Bonus Coitus
14. Forza Jiskra
15. Buřti
16. FC Ňuňas
17. Big Boss
18. Sklípek Horky
19. Soča Juniors
20. Křesetice
21. Trpaslíci
22. Stavitelství Mutl
23. FC Jirkov 2000
24. 1. FC Ponoze

Sestava medailistů

Sborná: Václav Vavřička, Jan Vladyka, Daniel Prchal, Ondřej Machala, Arnošt Holeta, Jan Mikula, Martin Trpišovský, Jiří Sedláček, Pavel Plesl, Martin Turek, Václav Vavrinov.
Players: Lukáš Korejtko, Štěpán Kacafírek, Petr Jeníček, Tomáš Kozel, Milan Vrána, Radek Procházka, Lukáš Jirků, Jakub Oliva, Michal Procházka.
Hostinec U Petříků: Miroslav Vocel, Lukáš Šindelář, Michal Bláha, Tomáš Lev, David Dastych, Dominik Martinek, Lukáš Valdman, Robin Vocel, Milan Antoš, Michal Pašiak.

Individuální ceny

Během závěrečného ceremoniálu, jenž se uskutečnil několik okamžiků po dohrání dramatického finále, se dočkali ocenění také jednotliví fotbalisté. Cenu pro nejlepšího gólmana získal Miroslav Vocel (Hostinec U Petříků). Jako nejlepšího hráče turnaje organizátoři vyhodnotili Petra Jeníčka (Players). Ocenění převzal také nejstarší účastník sportovního klání Jaroslav Pálek (FC Jirkov 2000 - ročník narození 1967). Benjamínkem se stala Markéta Jehličková (Trpaslíci - ročník narození 1997).

Galerie dosavadních vítězů

1. ročník - Křesetice A (1998)
2. ročník - Křesetice A (1999)
3. ročník - Opatovice I (2000)
4. ročník - FC Benešovka (2001)
5. ročník - FC Benešovka (2002)
6. ročník - Paběnice (2003)
7. ročník - Blankyt (2004)
8. ročník - Dačický 1573 (2005)
9. ročník - Olympia Kutná Hora (2006)
10. ročník - 1. FC Naděje (2007)
11. ročník - Restaurace Na Valech (2008)
12. ročník - Olympia Kutná Hora (2009)
13. ročník - Nové Dvory (2010)
14. ročník - 1. FC Naděje (2011)
15. ročník - Sborná (2012)
16. ročník - Sborná (2013)

res, tz
Prohlédnout galerii