Foto, video: Oslavy 110 let TJ Sokol a 100 let fotbalu na Kaňku řídil Pavlín „Paša“ Jirků

15. srpen 2020, 22:28

Kaňk – TJ Sokol Kaňk v rámci kaňkovského posvícení v sobotu slavil 110 let Tělovýchovné jednoty a 100 let fotbalu na Kaňku. Odpolední program byl připravený pro děti, oslavy potom vyvrcholily přátelským utkáním bývalých hráčů Sokola Kaňk a Bohemians Praha.

Utkání rozhodoval sudí Pavlín "Paša" Jirků, který diváky bavil svými historkami, držel minutu ticha za poslední gól Michala Velebného a ve dvou sporných případech si vyžádal dokonce VAR. V poslední minutě potom Michalu Velebnému nabídl pokutový kop - ten první pokus neproměnil, Pavlín Jirků nařídil penaltu opakovat a kaňkovský trenér "Vršovickým dloubákem" stanovil konečný výsledek na 3:6.

Kaňk - Bohemians Praha 3:6 (2:3)
Branky: 11. Jak. Spáčil, 35. Mukařovský, 70. pok. kop Velebný - 17. Michal Jiráň, 23. Milan Škoda, 35., 46. Slunéčko, 66., 68. Panenka ml. Rozhodčí: Jirků - Mucha, Herda. Kaňk: Vokoun - Klatka, Matz, Růžička, Mukařovský, Novotný, Mandík, Velebný, Jak. Spáčil, Jan Spáčil, Zdychynec, Jelínek, Boudabouza, Lagron, Buldra, Petránek. Bohemians: Šebesta - Dobiáš, Smola, Němec, Mojžíš, Jiráň, Myslivec, Škoda, Slunéčko, A. Panenka, T. Panenka, Krejčík, Vl. Hruška, Knížek.