Hlízov si prohrál další zápas, první body bere vlašimské béčko

24. září 2022, 19:26

Hlízov – Fotbalisté Hlízova v rámci osmého kola I. A třídy, skupina B přivítali poslední tým tabulky – FC SB Vlašim B, který zatím jako jediný tým soutěže nezískal ještě ani jeden bod:

Hlízov – Vlašim B 2:2 (2:0)

Podle Davida Linharta zopakoval jeho tým scénář z posledních zápasů. „Už v poločase jsme měli vést 5:0, klasicky jsme ale nedali šance. Jirka Růžička nás po standardkách dostal do vedení 2:0, ale i když jsme hráli pouze na polovině hostů, bohužel jsme ale byli absolutně neproduktivní,“ hodnotil sobotní zápas a pokračoval: „Hosté neměli vůbec nic, poprvé vystřelili až z trestného kopu, který dorazili na 2:1. Podle mě následovala nesmyslná standardka v nastaveném čase, kdy stoper vyhrál souboj čistě hlavou a k údivu všech se pískal trestný kop za vápnem, z kterého jsme dostali na 2:2. To byly asi jediné dvě návštěvy hostů u nás ve velkém vápně. Zápas jsme si prohráli sami, za stavu 2:0 jsme mohli další dva, tři, čtyři góly dát. Zápas jsme ztratili sami, jako v Nymburce nebo Mělníce. Necháme si dát v poslední minutě gól, sami naopak nevyužijeme stoprocentní šance. Děsí mě, jak příležitosti zahazujeme, je vidět hrozná nekvalita v zakončení, je to upracované. Kvalita tam být ani nemůže, když někteří hráči mají docela velké tréninkové výpadky. Když hráč nemá týden míč na noze, tak potom co o víkendu čekat. Doba je taková, musíme se tomu nějak přizpůsobit.“

Branky: 37., 41. J. Růžička – 48. Novotný, 90.+2 Pešek. Rozhodčí: Bekešský – Benák, Trumpus. ŽK: J. Růžička, P. Růžička – Jar. Šanda, Novotný. Diváků: 100. Hlízov: Kovařík – Šusta, J. Růžička, M. Šváb, T. Šváb (71. O. Tomíšek) – Šesták (53. M. Král), P. Růžička, Vyhnánek (62. Švec), Puk, Tichý (57. Váňa) – Maxa. Trenér David Linhart. Vlašim B: Jar. Šanda – Jan Šanda, Žirovnický, Pajk, Skiba, Toupal, Brabenec, Novotný, Pešek, Lažan, Vladyka.

1 Poříčí n. S. 7 7 0 0 0 19:3 21
2 Luštěnice 7 5 0 0 1 14:6 16
3 Nymburk 7 4 0 0 1 15:7 14
4 Boh. Poděbrady 7 4 0 0 2 19:15 13
5 Dolnobousovský SK 6 4 0 0 2 19:10 12
6 Hlízov 7 3 0 0 2 19:12 11
7 Úvaly 6 3 0 0 2 13:14 10
8 Býchory 6 2 0 0 2 10:11 8