vv auto
Reklama

Kutnohorská atletická přípravka zvítězila v prvním kole krajského přeboru družstev

10. červen 2021, 07:35

Nymburk - V neděli 6. června 2021 se v Nymburce uskutečnilo 1. kolo krajského přeboru družstev přípravek. Pro všechny chlapce a dívky ročníků narození 2010 a 2011 byly připraveny tři disciplíny - běh na 60 m, skok daleký a hod raketkou, závěr pak patřil štafetě na 8 x 200 m. Závodů se zúčastnilo celkem 126 dětí ze 7 atletických oddílů, v celkovém pořadí 11 družstev skončila Kutná Hora „A“ na 1. místě a Kutná Hora „B“ na 7. místě.

Umístění kutnohorských závodníků mezi prvními 6 v jednotlivých disciplínách:

Ročník narození 2010:
RADEK DOBIÁŠ
1. místo dálka (396 cm), 1. místo raketka (34,02 m), 3. místo 60 m (9,40 s)

STANISLAV ZÁPOTOCKÝ
1. místo 60 m (9,24 s), 3. místo dálka (387 cm), 6. místo raketka (25,09 m)

JAN BUREŠ
2. místo dálka (392 cm), 3. místo raketka (27,13 m), 6. místo 60 m (9,82 s)

MATĚJ SAMUEL TVRDÍK
2. místo raketka (31,48 m)

MAREK FRANC
4. místo raketka (25,53 m)

PAVEL MÁLEK
5. místo raketka (25,26 m)

SOFIE CIBULKOVÁ
2. místo dálka (407 cm), 3. místo 60 m (9,33 s)

DANIELA VÁCHOVÁ
2. místo raketka (31,80 m)

Ročník narození 2011:
LUKÁŠ KAPRÁLEK
1. místo raketka (37,50 m), 4. místo 60 m (9,79 s), 5. místo dálka (382 cm)

VLADIMÍR MÁLEK
2. místo raketka (32,89 m), 4. místo dálka (382 cm)

ADAM BOROVSKÝ
4. místo raketka (30,70 m), 6. místo dálka (371 cm)

Ročníky narození 2010 a 2011
1. místo 8 x 200 m (4:26,65) - Sofie Cibulková, Barbora Kunášková, Jan Bureš, Radek Dobiáš, Pavel Málek, Stanislav Zápotocký, Lukáš Kaprálek, Vladimír Málek
6. místo 8 x 200 m (4:46,65) - Tereza Chroustovská, Nela Nedorostová, Lucie Radoměřská, Barbora Staňová, Daniela Váchová, Žaneta Trešlová, Marek Franc, Adam Borovský.

Tomáš Kaprálek
Galerie
Předchozí Následující
AVE_CZ
Reklama
Kutnohorská atletická přípravka zvítězila v prvním kole krajského přeboru družstev

Kutnohorská atletická přípravka zvítězila v prvním kole krajského přeboru družstev

10. červen 2021

Nymburk - V neděli 6. června 2021 se v Nymburce uskutečnilo 1. kolo krajského přeboru družstev přípravek. Pro všechny chlapce a dívky ročníků narození 2010 a 2011 byly připraveny tři disciplíny - běh na 60 m, skok daleký a hod raketkou, závěr pak patřil štafetě na 8 x 200 m. Závodů se zúčastnilo celkem 126 dětí ze 7 atletických oddílů, v celkovém pořadí 11 družstev skončila Kutná Hora „A“ na 1. místě a Kutná Hora „B“ na 7. místě.

Umístění kutnohorských závodníků mezi prvními 6 v jednotlivých disciplínách:

Ročník narození 2010:
RADEK DOBIÁŠ
1. místo dálka (396 cm), 1. místo raketka (34,02 m), 3. místo 60 m (9,40 s)

STANISLAV ZÁPOTOCKÝ
1. místo 60 m (9,24 s), 3. místo dálka (387 cm), 6. místo raketka (25,09 m)

JAN BUREŠ
2. místo dálka (392 cm), 3. místo raketka (27,13 m), 6. místo 60 m (9,82 s)

MATĚJ SAMUEL TVRDÍK
2. místo raketka (31,48 m)

MAREK FRANC
4. místo raketka (25,53 m)

PAVEL MÁLEK
5. místo raketka (25,26 m)

SOFIE CIBULKOVÁ
2. místo dálka (407 cm), 3. místo 60 m (9,33 s)

DANIELA VÁCHOVÁ
2. místo raketka (31,80 m)

Ročník narození 2011:
LUKÁŠ KAPRÁLEK
1. místo raketka (37,50 m), 4. místo 60 m (9,79 s), 5. místo dálka (382 cm)

VLADIMÍR MÁLEK
2. místo raketka (32,89 m), 4. místo dálka (382 cm)

ADAM BOROVSKÝ
4. místo raketka (30,70 m), 6. místo dálka (371 cm)

Ročníky narození 2010 a 2011
1. místo 8 x 200 m (4:26,65) - Sofie Cibulková, Barbora Kunášková, Jan Bureš, Radek Dobiáš, Pavel Málek, Stanislav Zápotocký, Lukáš Kaprálek, Vladimír Málek
6. místo 8 x 200 m (4:46,65) - Tereza Chroustovská, Nela Nedorostová, Lucie Radoměřská, Barbora Staňová, Daniela Váchová, Žaneta Trešlová, Marek Franc, Adam Borovský.

Tomáš Kaprálek
Prohlédnout galerii