Kutnohorská atletka Julie Kotrbová startovala na Mistrovství ČR žactva!

23. září 2021, 07:46

Mladá Boleslav - Atletický oddíl SKP Olympia Kutná Hora měl své zastoupení na Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze, které se konalo ve dnech 18. - 19. září 2021 v Mladé Boleslavi. Nominaci si v běhu na 1 500 m vybojovala Julie Kotrbová a spolu s ní dalších 17 soupeřek, které si to ve finálovém běhu rozdaly o celkové umístění.

Julie je teprve prvním rokem v kategorii starších žákyň, takže už samotná účast na Mistrovství ČR pro ni byla velkým úspěchem, ale ani tak se mezi většinou staršími soupeřkami neztratila a obsadila 17. místo časem 5:20,42.