Kutnohorská rezerva přivezla všechny body z Přelouče, nyní vyhlíží Kolín B

19. leden 2022, 07:45

Přelouč - Futsalisté rezervy N.P.C. Kutná Hora v neděli sehráli další zápas okresního přeboru na palubovce Wolves Přelouč FC. A vedli si skvěle: Ze hřiště soupeře přivezli všechny body!

Přelouč K. Hora B 1:5 (0:2)

Hrající trenér Kutné Hory naordinoval taktiku, která dělala soupeři problémy -  nechat domácí hrát a vyrážet do brejku. To přineslo ovoce, ale až v 17. minutě když se trefil David Kosprd a za čtyři minuty po něm staronová posila Jiří Franc, to svítila na tabuli 21. minuta a stav 0:2.

Druhá půle přinesla přeci jen více gólů. Ve 33. minutě se individuálně prosadil Lukáš Tuzar, následoval gól ze sálovek Nikolase Timka v 36. minutě. Posléze přišel gól soupeře ve 38. minutě a stav utkání byl 1:4. To se nelibilo Jirkovi Francovi a v 50. minutě zápasu stanovil konečný výsledek 1:5.

V průběžné tabulce patří Kutné Hoře B se šesti body čtvrtá příčka ve skupině A. Další utkání sehraje Kutná Hora B v domácí hale na Klimešce - v neděli 23. ledna přivítá od 17.30 hodin v prestižním derby SKP Kolín B!

Branky: Mach - J. Franc 2, Tuzar, Timko, Kosprd. Rozhodčí: Klobása - Veselý. ŽK: Molnár. Přelouč: Vinarčik, Chlumecký, Molnár, Miřejovský, Mach, Uhlíř, Šlajs, Novák, Rozsévač. K. Hora B: Dostál - Mukařovský, Kosprd, Bláha, Jeřábek, F. Kalfiřt, J. Franc, Timko, Tuzar.