FK Čáslav

Otázky týkající se situace ve fotbalovém klubu FK Čáslav jsou připraveni fanouškům odpovídat Tomáš Haniak (manažer) a Václav Vondra (šéftrenér mládeže). Otázky pokládejte konkrétnímu funkcionáři do pátku 18. dubna.

Michal Kudláček

nezávislý finanční konzultant, se své profesi věnuje již jedenáctým rokem. V poslední době se zaměřuje zejména na obor financování bydlení a refinancování hypoték. Již během studií oboru finančnictví, bankovnictví a pojišťovnictví zjistil, že prací pro jednu konkrétní společnost nelze poskytnout 100% objektivní a komplexní službu. Výběr hypotečního domu a konkrétního produktu není dle jeho slov v dnešní době jednoduchý a špatným rozhodnutím se může úvěr na bydlení výrazně prodražit. V současné době jsou úrokové sazby na historických minimech a včasnou a správnou změnou lze ušetřit zajímavé peníze. Jsme rádi, že využil možnosti zúčastnit se našeho tradičního offline rozhovoru a odpovědět naším prostřednictvím na vaše dotazy.
Dotazy můžete pokládat i po skončení rozhovoru, na webu http://michalkudlacek.penizenavic.cz

Silvie Bartusková

vyrostla v Ostravě a vystudovala tam Technickou univerzitu, když ji osud zavál do Kutné Hory, kde se začala věnovat obchodu s nemovitostmi. Po nabytých zkušenostech se rozhodla, že založí rodinnou firmu. Odmala ji nikdo neřekl jinak než Sisi, proto ani název nebyl velkým oříškem. V roce 2005 tak otevřela vlastní realitní kancelář pod názvem RealitySisi. O další rok později otevřela pobočku v Náchodě pod vedením své sestřenice. Její další metou je otevření pobočky v rodné Ostravě.

POMÁHÁME VÁM TVOŘIT DOMOV Na realitním trhu působíme od roku 2005 a za tu dobu jsme se stali stabilními partnery mnoha místních firem obchodujících s nemovitostmi, stali jsme se profesionály v oboru a umíme odborně poradit a zlepšit kvalitu bydlení mnoha rodin.
Jsme otevřeni novým příležitostem a jsme ochotni se neustále učit. Naší hlavní motivací je spokojený zákazník a touha být užiteční lidem. Naší doménou je nejen profesionalita na realitním trhu, ale zároveň také odborné právní a finanční poradenství.

FK Čáslav

Otázky týkající se situace ve fotbalovém klubu FK Čáslav jsou připraveni odpovídat Tomáš Haniak (manažer) a Václav Vondra (šéftrenér mládeže). Otázky pokládejte konkrétnímu funkcionáři do 7. října.

Ing. Radek Doležal

Ing. Radek Doležal je ředitelem provozovny Čáslav a ředitelem regionu východní Čechy ve společnosti AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o. V této firmě působí působí od roku 2003, kdy po studiích nastoupil jako vedoucí skládky. Během cesty k funkci, kterou zastává dnes, vyzkoušel všechny pozice svých dnešních podřízených (včetně popeláře). Za jeho působení se díky novým projektům a rozšiřování služeb z provozovny "se skládkou", stalo komplexní centrum pro nakládání s odpady. Dnes je nejen rakouským vedením považován za mladého talenta a klíčového manažera evropské skupiny AVE.

RNDr. Ivo Šanc, CSc.

Současný starosta RNDr. Ivo Šanc, CSc. stál v čele Kutné Hory už v letech 1994 - 1999. Na přelomu tisíciletí působil například jako člen mise UNMIK v Kosovu (mezinárodní starosta Gnjilane a Prištiny), Expert Rady Evropy v Kosovu nebo jako ředitel České styčné kanceláře pro výzkum a vývoj v Bruselu. Ivo Šanc hovoří aktivně anglicky, španělsky a rusky (certifikáty OSN), dále pasivně německy, srbochorvatsky a francouzsky. Mezi jeho zájmy patří sport (aktivně volejbal, lyžování, cyklistika, paragliding), cestování, řemeslná práce a hudba (dříve aktivně).
Otázky pokládejte do 15. ledna, starosta Kutné Hory Vám odpoví 19. ledna 2012.

Natálie Dostálová

Novopečená Miss Čáslavska 2011 o sobě: "Jsem kamarádská, usměvavá pohodářka, která je pro každou legraci a nesnáší nudu. Svůj temperament využiji nejvíce při aerobiku. I když jsem narozena ve znamení lva, jsem spíše vodní živel, miluji vodu a slunce. Dokážu se radovat i z maličkostí. Mám ráda kolem sebe svou rodinu a hodně kamarádů. Mám i svoje zápory: Někdy jsem náladová, výbušná a pěkně mlsná. Jím pouze kuřecí maso a nejraději mám krupicovou kaši, ovoce a zeleninu. Moje moto zní: Nikdo není tak chudý, aby nemohl darovat úsměv."

JUDr. Alice Opočenská

Hostem tradičního offline rozhovoru na serveru www.svoboda.info je tentokrát ředitelka kutnohorské pobočky Oblastní nemocnice Kolín a.s. JUDr. Alice Opočenská.
Své dotazy můžete ředitelce nemocnice v Kutné Hoře pokládat od pátku 18. února do neděle 27. února. Odpovědi na Vaše dotazy pak na zpravodajském serveru www.svoboda.info naleznete v úterý 1. března.

Dušan Roubíček

Po skončení podzimních částí fotbalových soutěží přišel čas bilancovat. Na Vaše dorazy je připraven odpovídat předseda OFS Kutná Hora Dušan Roubíček. Co ho v uplynulé sezoně potěšilo a co se naopak nepovedlo? Jak se osvědčil nový model soutěží v kategoriích přípravka? Je dobře, že se výsledky nejmenších fotbalistů nezveřejňují? Jak spokojen s úrovní a počtem rozhodčích na Kutnohorsku? Na položené otázky bude Dušan Roubíček odpovídat v pátek 3. prosince.

Oldřich Abrhám

Na vaše otázky je připravený odpovídat hlavní trenér FC Zenit Čáslav Oldřich Abrhám. Ten druholigové mužstvo převzal po devátém kole, ve kterém Čáslavští prohráli v Třinci 2:0. Od té doby Zenit vyhrál s Hlučínem 3:2, na Žižkově 1:0, doma remizoval s Karvinou 1:1 a se Znojmem 0:0 a prohrál pouze jednou - ve Varnsdorfu 3:1. Druhou ligu nyní čeká poslední podzimní kolo a Zenit v sobotu 6. listopadu zavítá na hřiště celku ze špičky tabulky - FC Graffin Vlašim. Co trenér plánuje na zimní přestávku? Jak je spokojený s počtem podzimních bodů?
Na tyto a další otázky otázky Vám Oldřich Abrhám odpoví v úterý 9. listopadu.

Ing. Jaromír Strnad

Zastupitel Středočeského kraje, místostarosta města Čáslavi (ČSSD). Absolvent Stavební fakulty ČVUT. Od roku 1993 působil až do roku 2009 jako společník firmy TES, spol. s.r.o. V letech 1994-2008 byl společníkem GR8C s.r.o. a od roku 2001 je v FK Čáslav s.r.o. jednatelem a společníkem. V roce 2002 byl za ČSSD zvolen do Zastupitelstva města Čáslavi a stal se místostarostou města. Od roku 2008 zasedá v Zastupitelstvu Středočeského kraje, kde předsedá Výboru pro dopravu. V roce 2010 oznámil kandidaturu do Senátu PČR.

MVDr. Pavel Bohatec

Pavel Bohatec (ODS) z Uhlířských Janovic Středočeský kraj a Kutnohorsko zastupuje v Poslanecké sněmovně Parlamentu od 3. června 2006. O poslanecké místo se uchází i v nadcházejících parlamentních volbách. Co je jeho hlavní prioritou pro další čtyřleté volební období? Co považuje zatím za svůj největší úspěch? Otázky mu pokládejte v on-line rozhovoru www.svoboda.info, Pavel Bohatec odpoví ve středu 26. května.

Zdenko Frťala

Současný trenér FC Zenit Čáslav Zdenko Frťala začínal s fotbalem v Hlohovci, později hrál za Trnavu a hlavně deset let v Teplicích. V Blšanech začal pracovat jako asistent trenéra Michala Bílka, se kterým je v posledních letech spojen nejvíce: Trénovali spolu v Plzni, od roku 2006 ve Spartě Praha a oba si od června 2008 vyzkoušeli angažmá na Slovensku, kde vedli MFK Ružomberok. "Jako hlavní trenér jsem vedl divizní celek Litvínova, ale v té době mě oslovil Michal Bílek," upřesnil Zdenko Frťala. "Jsem šťastně ženatý, mám patnáctiletého syna Patrika," doplnil.

Lucie Janečková

Miss Kutnohorska a středních Čech 2009. Co pro ni vítězství znanemá? Jakého přijetí se dočkala? Jaké má plány do budoucna? Ptejte se osmnáctileté Miss ze Zbraslavic.

Tomáš Havlíček

Člen představenstva akciové společnosti Sparta ČKD Kutná Hora je připravený odpovídat na vaše dotazy ohledně fotbalu v Kutné Hoře i sportovního areálu v Lorci. Rozhovor bude otevřený do čtvrtka 6. srpna.

Martin Svoboda

Fotbalistům z Čáslavi se povedl historický úspěch - zajistili si druhé místo ve II. lize a tím i postupové místo do Gambrinus ligy. Dá se říci, že Čáslav skončila osmnáctá z fotbalových týmů ČR. Na vaše otázky odpovídal manažer FC Zenit Čáslav Martin Svoboda.

Klára Novotná

Dvaadvacetiletá studentka FTVS UK Klára Novotná, finalistka třináctého ročníku soutěže Miss aerobik a Miss aerobik média 2008 bude na vaše dotazy odpovídat ve čtvrtek 5. února. Rozhovory s Klárou Novotnou najdete na www.svoboda.info zde.

Milan Kolář

Kutnohorský hokej prochází v posledních dnech zásadními změnami. Na vaše otázky je připraven odpovídat předseda představenstva nově vzniklé akciové společnosti HC Kutná Hora ing. Milan Kolář, MBA. Na vaše otázky odpoví v pátek 19. prosince.

Martin Svoboda

Po skončení podzimní části II. ligy bude na vaše dotazy odpovídat manažer fotbalového klubu FC Zenit Čáslav Martin Svoboda. Odpovídat bude v úterý 25. listopadu ve 14 hodin.

Petra Vostrovská

Jednadvacetiletá učitelka z mateřské školky získala v pátek 24. října v kutnohorském Tylově divadle titul Miss Kutnohorska 2008 a fanoušci ji prostřednictvím SMS zpráv přisoudili i korunku pro Miss sympatie. Na Vaše otázky usměvavá dívka z Vrdů odpoví ve středu 12. listopadu v 17 hodin. Petra Vostrovská už v pátek v divadla vyzvala člověka, který jí do soutěže Miss Kutnohorska přihlásil, aby se přihlásil. "Opravdu mu nic neudělám," smála se. Udělá to prostřednictvím tohoto onlajnu?

Michal Horňák

Vicemistr Evropy z roku 1996 a někdejší obránce pražské Sparty a národního týmu poprvé okusil trenérskou práci u ligového týmu v Teplicích. Současný trenér FC Zenit Čáslav se před tím věnoval mládeži ve Spartě Praha. Osmatřicetiletý Michal Horňák má s nejvyšší soutěží velké zkušenosti jako aktivní hráč, celkem v lize odehrál v týmech Chebu, Sparty a Opavy 285 zápasů a vstřelil 14 branek. A tým FC Zenit Čáslav převzal po Pavlu Medynském po remíze Čáslavi na Strahově proti Krči.

Kateřina Hamrová

Kateřina Hamrová po absolvování gymnázia vystudovala Filozofickou fakultu Karlovy univerzity a v devadesátých letech studovala i na vídeňské univerzitě, kde se kromě rakouských dějin zaměřila i na německý a anglický jazyk. Bohatou profesní kariéru začala v devadesátých letech jako externí autorka televizních společností Nova, Prima i ČT. V roce 2001 pak externě vyráběla "na klíč" publicistický týdeník Louže televize TV3, jako šéfredaktorka se pak ujala měsíčníku Maminka vydavatelství Mladá fronta. Dále pracovala jako vedoucí oddělení společnosti týdeníku Květy a v letech 2004 - 2005 šéfovala týdeníku "Chvilka pro tebe". V roce 2002 začala spolupracovat s Janem Krausem v pořadech rozhlasové stanice Frekvence 1 „Co vy na to, pane Kraus?" a "A Kraus a Blondýna“. Od října 2005 působí jako ředitelka vzdělávacího institutu AGRESSO, současně je ředitelkou (Nejen) soutěže krásy Miss Junior ČR a Miss Junior SK, dále řediteluje soutěžím Merosexuál roku a Miss Internet a supervizuje časopis Českopis. Více o Kateřině Hamrové zde.
Kateřina Hamrová na vaše dotazy odpoví ve čtvrtek 21. února v 16 hodin.

Petr Janda

Petr Janda začal s kopanou v Čáslavi v roce 1992. To mu byly čtyři roky. V letech 2000 - 2002 si odskočil na hostování do Liberce. V dorostenckém věku odešel v zimě 2004 do Slavie, kde se brzy prosadil do prvního mužstva Karla Jarolíma. V první lize odehrál 37 zápasů a vstřelil tři góly. Na svém kontě má i tři starty v reprezentaci do 21 let - v srpnu 2006 v Kroměříži proti Srbsku a pak v kvalifikaci na mistrovství Evropy proti Bosně a Hercegovině, ve které si zahrál i s Tomášem Frejlachem. Letos v létě získal v Kanadě stříbrnou medaili na mistrovství světa dvacítek. Jeho fotbalovou kariéru letos přibrzdilo zranění kolenních vazů, ve středu 31. října podstoupil operaci.
Otázky posílejte do čtvrtka 22. listopadu, Petr Janda bude průběžně odpovídat.

Tomáš Topol

Tomáš Topol je v současné době spolu se svým otcem Milanem trenérem druholigového hokejového týmu TJ Stadion Kutná Hora. Na brusle se poprvé postavil v Kolíně, ovšem potom se už hokeji učil v Pardubicích. Tam prošel mládežnické týmy až po dorost. V juniorském věku odešel do Chrudimi, se kterou postoupil do juniorské ligy a v této soutěži získal s týmem třetí místo. Potom s muži Chrudimi Tomáš Topol ještě postoupil do II. ligy, kde působil pět let. Dalším úspěchem Tomáše Topola bylo neoficiální klubové mistrovství GaPa, kde Chrudim vyhrála. Svou hráčskou kariéru pak skončil kvůli zdravotním problémům a také kvůli zaměstnání. "Šéf se bál, abych místo práce neležel v nemocnici," vysvětlil Tomáš Topol, který se svým otcem Kutnou Horu vede třetí sezonu. Zajímavostí je, že budoucím švagrem Tomáše Topola je Petr Průcha, za kterým se byl podívat v New Yorku. "Je to zážitek, doufám, že se tam podíváme ještě jednou," uvedl.
Dotazy na Tomáše Topola můžete zadávat do čtvrtka 18. října (do 16 hodin), kutnohorský trenér bude průběžně odpovídat.

ing. Pavel Krenk

Ing. Pavel Krenk se narodil v roce 1960 v Čáslavi.Vyučen elektromechanikem v Nymburce. Vystudoval v letech 1977–81 obor zařízení silnoproudé elektrotechniky na SPŠSE v Liberci. Poté absolvoval Vysokou školu námořní v Kalingradu. Do roku 1992 pracoval jako námořní důstojník na lodích čs. námořní plavby. V letech 1992-95 působil jako externí spolupracovník investičních společností a fondů v oblasti krizového řízení a podílel se na stabilizaci několika českých podniků. V roce 1992 se stal předsedou představenstva podniku ČKD Kutná Hora, kde je nyní také generálním ředitelem.
Volnočasové aktivity:
Dodnes působí jako neuvolněný předseda svazu námořníků, který v roce 1991 spoluzakládal. V roce 2002 byl zvolen do Zastupitelstva a Rady města Liberce a byl náměstkem primátora pro vnitřní správu, organizace a společnosti zřízené městem. Účastní se podnikatelských i nepodnikatelských projektů z různých oborů. Je chovatelem psů rasy Kavalír king a Charles spaniel. Aktivní v golfu, volejbalu, mariáši apod. Mimo to je předseda představenstva akciové společnosti Sparta ČKD Kutná Hora.

Tomáš Frejlach

Ofenzivní záložník FC Slovan Liberec s fotbalem začínal v Kutné Hoře, potom se přes Kolín a Příbram dostal do Slovanu Liberec. Parádní loňské výkony mu zajistily základní sestavu, okusil i atmosféru předkol Ligy mistrů. Trenér Škorpil si ho vybral do reprezentačního výběru U-21, kde se stal také jednou z ústředních postav a týmu pomohl na mistrovství Evropy do Holandska. Tam se ovšem nedostane, neboť je v současné době po operaci a čeká ho rehabilitace v Německu. Vzhledem ke svému programu bude Tomáš Frejlachna vaše dotazy odpovídat v pondělí 21. května.

Lubomír Ledvina

Internetové stránky www.svoboda.info si k on-line rozhovoru pozvaly předsedu Okresního fotbalového svazu v Kutné Hoře - Lubomíra Ledvinu. Ten byl letos ve funkci valnou hromadou potvrzen. Na vaše otázky, které už nyní můžete pokládat, Lubomír Ledvina bude odpovídat ve středu 18. dubna 2007 od šestnácti hodin.

Ivo Šalátek

Dalším hostem on-line rozhovoru internetových stránek www.svoboda.info bude starosta Kutné Hory Ivo Šalátek.

Martin Svoboda

V premiérovém on-line rozhovoru na internetových stránkách www.svoboda.info odpovídal manažera fotbalového klubu FC Zenit Čáslav Martin Svoboda ve středu 7. března 2007.

© www.svoboda.info | by [tobik]