Junioři stále neporaženi, béčko opět tříbodové

24. říjen 2021, 00:40

Kutná Hora - Další dva zápasy odehráli muži B a junioři FBC Kutná Hora. Juniorům se podařilo navázat na výborný vstup do nové sezóny a po dalších dvou výhrách mají na svém kontě plný počet bodů. V obou zápasech se zaskvělo dorostenecké bratrské duo, Michal a Martin Trníkovi měli v režii zejména druhé utkání proti Panthers Praha C.

Muži B byli opět napůl úspěšní, po výborném výkonu v prvním utkání přišel útlum a opět vysoká prohra, které nezabránil ani skvělými zákroky juniorský brankář Vojta Franc

Junioři x Florbalová akademie MB 6:2
Branky Kutné Hory: Bernat (Indra), Vavřina, Indra (Novák), Bernat (Trník Marek), Trník Michal (Martin), Novák (Trník Michal).

Juniorům vyšel úvod utkání, v první třetině si postupně vybudovali příjemný tříbrankový náskok. Florbalová akademie se snažila hrozit z brejkových situací, ale na pozornou obranu nevyzrála. Junioři si zodpovědně pohlídali ve třetí třetině svůj náskok a zaslouženě zvítězili.

Junioři x Panthers Praha C 7:2
Branky Kutné Hory: Trník Mi. (Beil), Bernat (Martin), Trník Mi. (Trník Ma.), Trník Ma. (Trník Mi.), Indra, Beil (Holub), Trník Mi. (Trník Ma.).

Od začátku zápasu to bylo takové oťukávání. Oba týmy nevěděly, co od toho druhého čekat. Šance byly na obou stranách, ale brankáři neprojevovali žádnou známku nejistoty. Od deváté minuty první třetiny se však rozjelo dorostenecké duo bratří Trníků a začaly gólové slavnosti na naší straně. Po první třetině vedli junioři 4:0! I po zbytek zápasu kontrolovali junioři hru, byli aktivnější a po závěrečném hvizdu mohli slavit další tříbodové vítězství.

Sestava Kutné Hory: Kareš (proti Panthers), Franc V. (proti MB) – Franc J., Vavřina, Měšťánek, Holub – Indra, Novák, Bernat, Martin, Beil, Trník Mi., Trník Ma..

Muži B x Prague Amigos CRPA 8:4
Branky Kutné Hory: Baťa (Bochníček B.), Rowe, Danda (Bochníček J.), Hanuš (Rowe), Danda (Bochníček J.), Mašín (Baťa), Bochníček J. (Danda), Vrána (Svoboda).

Hra se od začátku zápasu přelévala ze strany na stranu. Po vyrovnané první třetině převzalo iniciativu béčko a odskočilo svému soupeři na rozdíl několika branek. Soupeř to ale nevzdal a po nedůrazu v obraně a chybné rozehrávce srovnal skóre utkání. Po vyrovnávající brance přišla ale rychlá odpověď z kutnohorské strany, béčko si ihned po buly vzalo vedení zpět a poté přidalo další branku a konec zápasu byl v její režii.

Muži B x TBC Horoměřice 1:11
Branka Kutné Hory: Šmíd (Rowe).

Horoměřice do zápasu vlétly a dirigovaly vývoj utkání. Byla jen otázka času, kdy se bezbrankový stav změní. Kutná Hora vydržela odolávat až do desáté minuty první třetiny. Od druhé třetiny se rozjel kolotoč z Horoměřic a i přes spoustu úspěšných zákroků juniora France se soupeř radoval z vysokého vítězství.

Sestava Kutné Hory: Zmátlo (proti Amigos), Franc (proti Horoměřicím) – Vrána, Svoboda, Rowe, Šmíd – Bochníček B., Baťa, Mašín, Bochníček J., Danda, Hanuš.

Autor článku: Adam ROWE