30. leden 2014, 07:35
(aktualizováno: 30. leden 2014, 17:12)

Praha - Starší žáci florbalového oddílu SKP Olympia Kutná Hora zavítali v sobotu do pražské UNIHOC arény.

SKP Olympia Kutná Hora – TJ JM Chodov 0:8
Olympia vstoupila do zápasu ospale a po 12ti sekundách dostala branku. Po chybě našeho obránce zvyšoval Chodov už na 2:0. Potom pronikl do obrany útočník Chodova a střelou pod víko zvyšoval už na 3:0. Poté se Olympia nevyvarovala dalších chyb a po prvním poločase se tak stanovil stav 6:0 pro Chodov.
Druhou půlku Olympia začala viditelně lépe, také poprvé vyzkoušela pozornost soupeřova brankáře, který střelu pohotově chytil. Druhý poločas byl vyrovnaný, ale i po snaze neutrpět ještě vetší debakl inkasovala Kutná Hora ještě dvě branky. Tak se ustálil stav na 8:0 pro Chodov.

TJ X3M Sokol Kr. Vinohrady x SKP Olympia Kutná Hora 5:2
Ve druhém zápase nastoupila Kutná Hora proti Vinohradům. V první polovině zápasu hned ve třetí minutě Špaček nádhernou trefou k tyči otevřel skóre. Hned po necelé minutě Vinohrady odpověděly a bylo to 1:1. Kutná Hora měla hodně šancí, ale bohužel je nevyužila. Ke konci první poloviny Vinohrady daly další gól, a to v oslabení, když se Socha nechal vyloučit a bylo to 2:1.
Ve druhé polovině byla Kutná Hora aktivnější, ale nepodařilo se vyrovnat a Vinohrady přidaly další gól kvůli špatné obranné činnosti Olympie - 3:1. V osmé minutě Petr Koller po Špačkově přihrávce doslova dotlačil míček do brány a stav byl 3:2 a bylo o co hrát. Ke konci druhé poloviny však Vinohrady přidaly další dva góly a o stavu a vítězi bylo rozhodnuto.
Branky K. Hory: Špaček, Koller P. (Špaček)

SKP Olympia Kutná Hora – Athletics Praha 3:1
Ve třetím zápase o 5. místo a udržení v tomto výkonnostním koši Kutná Hora byla hned od začátku 1. třetiny aktivnější a vytvářela si dobré šance. V osmé minutě se Procházka vytáčel a vystřelil a po teči hráče z Athletics míček doletěl padáčkem za brankářova záda a Kutná Hora vedla 1:0. V polovině 2. třetiny po špatně odvedené obrané činnosti Athletics srovnal na 1:1 a bylo zase o co bojovat. Ve 3. třetině chtěla Olympia hodně vyhrát a v 5. minutě po nahrávce Krátkého se Socha dostal k bráně a dal gól na 2:1. V posledních vteřinách 3. Třetiny, když Athletics Praha odvolali brankáře, tak se Junek dostal za obranu a trefil se do prázdné brány, Kutná Hora vyhrála 3:1.
Branky K. Hory: Procházka, Socha (Krátký), Junek.

Kutná Hora: Rowe, Novotný, Koller M., Koller P., Junek, Procházka, Špaček, Socha, Krátký, Tvrdík, Růžička.