V Přerově jednou vyhráli, jednou prohráli, série bude pokračovat na Klimešce

2. duben 2023, 21:38

Přerov - Na apríla 1. dubna 2023 odstartovala poslední část florbalové sezóny. Baráž Národní ligy začala na hřišti soupeře, v Přerově. Na Velikonoce se série přesune do Kutné Hory.

FBC MSEM Přerov x FBC Kutná Hora 7:4 (2:0, 4:3, 1:1)
Branky KH: 23. Martínek (Rejna), 25. Martínek, 32. Pešl (Rejna), 42. Beil (Novotný).
Střely na branku: 36:32, diváci 87.
Sestava KH: Dlouhý (Bochníček B.) - Spurný, Tvrdík, Rejna, Novotný, Vávra, Martínek, Listík, Chalupa, Jedlička, Martin, Beil, Zelený, Pešl, Hampl, Vojtěch, Petrásek.

Ohlasy po zápase:

Kořený Michal (Přerov): Mysleli jsme si, že to půjde samo. Zítra znovu a lépe. Vedeme 1:0.

Vokřál Jiří (Kutná Hora): Škoda. Nedokázali jsme proměnit spoustu šancí, soupeř naopak trestal výborně. Zápas nám utekl hlavně ve druhé třetině, kdy jsme byli v laufu, ale místo toho, abychom skóre otočili, jsme naopak dostali góly. Zítra je taky den a budeme lepší. Díky za zápas!

FBC MSEM Přerov x FBC Kutná Hora 4:5 po nájezdech (1:1, 0:1, 3:2 - 0:0 - 2:3)
Branky KH: 14. Vávra (Novotný), 24. Rejna (Novotný), 55. Tvrdík (Vávra), 59. Tvrdík, rozh. náj. Rejna.
Vyloučení: 1:3, využití: 0:1. Střely na branku: 42:21, diváci 156.
Sestava KH: Bochníček B. (Dlouhý) - Spurný, Tvrdík, Rejna, Novotný, Vávra, Martínek, Listík, Chalupa, Jedlička, Martin, Beil, Zelený, Pešl, Hampl, Vojtěch.

Kořený Michal (Přerov): Ještě teď nevěřím, co jsem dnes viděl. Soupeřův brankář si udělal top10 sezóny. Nebo života? Gratuluji soupeři k vítězství. Zasloužil si to minimálně za bojovnost. Musíme začít konečně bojovat.

Vokřál Jiří (Kutná Hora): V první polovině zápasu jsme neproměnili množství šancí, na konci nás to málem mrzelo. Za stavu 2:4 a hlavně v prodloužení jsme předvedli obrovský morál a měli taky nutné množství štěstí. Klobouk dolů. Díky soupeři za super zápas, těším se za týden.