Více jak tři stovky diváků dohnaly kutnohorské florbalisty do dalšího kola play-up!

8. březen 2023, 23:17

Kutná Hora – Velké drama série prvního kola play-up o postup do Národní ligy vrcholilo středečním pátečním zápasem ve sportovní hale Klimeška. A florbalisté Kutné Hory se soupeřem z Litomyšle nabídli divákům vskutku hororovou zápletku:

Kutná Hora – Litomyšl 8:5 (1:1, 4:2, 3:2)

Domácí začali skvěle, když už po pár vteřinách Martínek otevřel skóre – 1:0. Hosté ovšem ještě před první přestávkou srovnali a hned v první minutě druhé třetiny otočili skóre ve svůj prospěch – 1:2. Domácí skvěle vyšla pasáž v rozmezí 32. – 33. minuty, kdy Vávra, Petrásek a Listík strhli vedení opět na stranu Kutné Hory – 4:2, a po brance hostujícího Lamplota uzavřel skóre dvou třetin Zelený – 5:3.

Fanouškům domácích barev zatrnulo v 50. min., kdy Stuchlík dorovnal stav na 5:5. Ovšem závěr zápasu domácí vyšel výtečně: Kutnou Horu skvěle držel brankář Bochníček, Vávra hned v 51. min. odpověděl brankou na 6:5 a Martin s Martínkem pečetili postupové skóre Kutné Hory na 8:5!