Vybojuje kutnohorské áčko postup do dalšího kola play-up už o víkendu?

1. březen 2023, 07:34

Kutná Hora - Play-up divize je v plném proudu! Mužský A-tým FBC Kutná Hora odehrál první dvě utkání na půdě Florbalu Litomyšl, kdy druhým zápasem srovnal sérii na 1:1. Utkání probíhaly pro naše „áčko“ diametrálně rozdílně. V sobotu marně dohánělo výsledek ve třetí třetině, ale v neděli přišel zlepšený výkon se sladkou tečkou na konci.

Série hraná na tři vítězná utkání pokračuje o víkendu v Kutné Hoře. V sobotu od 14 hodin a v neděli od 18 hodin. Obě utkání se hrají ve sportovní hale Klimeška!

Florbal Litomyšl x FBC Kutná Hora 4:3 (2:1, 2:1, 0:1)
Branky KH: 11. Listík (Martínek), 36. Martínek (Vávra), 55. Zelený (Petrásek)
Bez vyloučení. Střely na branku: 25:24, diváci 253.

Ohlasy trenérů:

Vokřál Jiří (FBC Kutná Hora): Soupeř nastoupil do zápasu s větší chutí po vítězství. Chtěl vyhrát každý souboj, získat každý míček. V tom byl bohužel po většinu zápasu mnohem lepší. Ve třetí třetině jsme dokázali hru srovnat, a nakonec k vyrovnání chybělo jen málo. Díky za zápas a super atmosféru, zítra budeme lepší.

Doubek Tomáš (Florbal Litomyšl): Skvělý týmový výkon. Navzájem jsme se povzbuzovali a dobře jsme hráli do obrany. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme šťastnou cestu domů.

Florbal Litomyšl x FBC Kutná Hora 4:10 (0:4, 1:2, 3:4)
Branky KH: 6. Listík (Martínek), 7. Vávra (Martínek), 11. Chalupa (Zelený), 16. Petrásek (Rejna), 31. Rejna (Martínek), 40. Vávra (Petrásek), 44. Vojtěch (Chalupa), 44. Vávra (Tvrdík), 50. Vojtěch (Hampl), 55. Listík (Hampl)
Vyloučení: 4:6, využití: 1:2. Střely na branku: 20:27, diváci 206.

Vokřál Jiří (FBC Kutná Hora): Dneska oproti včerejšku zápas nebe a dudy. Zatímco včera jsme ještě hráli základní část, dneska už to bylo play-up. Od první do poslední minuty jsme plnili co měli, vyplňovali každý volný kousek hřiště a zaslouženě vyhráli. Díky soupeři za zápas a znovu za super atmosféru.

Doubek Tomáš (Florbal Litomyšl): Dneska nám nepřálo štěstí. Soupeř se poučil z chyb a díky tomu přehrával situace. Děkujeme divákům a soupeři za hru. Přejeme šťastnou cestu domů.

Sestava KH: Dlouhý (25.2.), Bochníček B., Zmátlo (26.2.) - Rejna, Novotný, Spurný, Tvrdík, Petrásek, Jedlička, Chalupa, Vávra, Martínek, Listík, Hampl, Zelený, Pešl, Martin, Vojtěch.