Bohuslav Šváb: "V druhé půli jsme dokázali míč zakopnout jen do tupadelského potoka!"

23. říjen 2011, 17:47
(aktualizováno: 23. říjen 2011, 17:47)

Tupadly - V devátém kole hostil poslední tým tabulky I. B třídy - skupina D v "okresním derby" FC Bílé Podolí. Oba soupeři se po remíze 1:1 rozešli každý s jedním bodem.

Tupadly - Bílé Podolí 1:1 (1:1)

První poločas byl podle tupadelského trenéra Stanislava Krajíčka spíše vyrovnaná. "Měli jsme více vyloženějších šancí, než soupeř," upřesnil. Už v deváté minutě otevřel skóre domácí Drbohlav. Podolští ještě našli odpověď, když se ve skrumáži nejlépe orientoval Jelínek - 1:1. "Pak už jsme hráli fotbal jen my, bohužel jsme žádnou další branku nepřidali," litoval tupadelský kouč.

Z výkonu svých hráčů byl trenér FC Bílé Podolí Bohuslav Šváb hodně zklamaný. "Z mého pohledu to bylo veliké trápení," uvedl a pokračoval: "První poločas jsme ještě aspoň trochu hráli, ale po výkonu v druhé půli můžeme být rádi, že zápas skončil 1:1. Nepředvedli jsme vůbec nic, dokázali jsme tady zakopnout míč jen do potoka. To bylo asi všechno, co jsme ve druhé půli předvedli, před bránu jsme se prakticky nedostali."

Branky: 9. Drbohlav - 19. Jelínek. Tupadly: Dušánek - Průcha, Semrád, Štajner, F. Císař (60. J. Kročák) - Kruml, Nezbeda (75. Mlynka), Drbohlav, Chvátal - Čmakal, Jos. Kavánek (55. M. Kročák). Trenér Stanislav Krajíček. B. Podolí: Červinka - Bareš, Semínko, L. Štoček (70. D. Mužátko), L. Toman - Jos. Fejfar, Trpišovský (85. Chmelař), Zelený, Jan Spáčil - Šálený, Jelínek (80. Švadlenka). Trenér Bohuslav Šváb.